Rozhodla Janouškova penaltová trefa

Jediná branka rozhodla dopolední nedělní zápas na Žižkově, kde si neúspěšný jarní prvoligový start odbyli fotbalisté Blšan. Autorem premiérového jarního gólu se stal žižkovský Janoušek, který v závěru prvního poločasu proměnil pokutový kop za faul Pleška na pronikajícího Straceného. Zápas byl poznamenám nepříjemným ztvrdlým terénem, na němž šlo jen velice těžko kombinovat. Dále čtěte: Němec by v mrazu na fotbal nešel

Jaro

To je zase typická Horníkovina.
Potvrdilo se starý pravidlo, že na Žižkově se nevyhrává. Právě naopak! A nezřídka kdy po penaltě a v nastavenym čase. Vivat Horník!
0/0
17.2.2003 11:31

Béďa

Penalta
Kdyby na všech stadionech platila stejná pravidla, ta v sobotu v Teplicích měli být minimálně dvě penalty. Jenže nejslabší článek naší fotbalové ligy jsou rozhodčí .

!
Jeste ze ten Hornik neodesel do Teplic. Jinak by to byla asi remiza.
0/0
16.2.2003 14:12

Erik

Jako za starých časů
1:0 z penalty v závěru poločasu. Už to začíná bejt jako za starejch časů. Jen se divím, že to bylo v závěru 1. poločasu a ne druhýho.

0/0
16.2.2003 13:44

Honza

Re: Jako za starých časů
Penalta byla, stál jsem kousek od pokutového území. Fotbal za moc nestál a soupeři si body nezasloužily.
0/0
16.2.2003 14:58

goliáš

Re: Re: Jako za starých časů
Penalta nebyla a tv záznam to prokázal. Stracenýmu míč odskočil a neměl šanci vystřelit, jak tvrdil v Dohráno. Tak využil naivity zadáka, zahákl nožku a poroučel se k zemi. A jako obvykle sudí na Žižkově ochotně zapískal