Slavia v Turecku vyhrála na penalty

Na těžkém terénu, v loužích po třídenních deštích, remizovali fotbalisté Slavie Praha v Turecku v úvodu Antalya Cupu s Rapidem Bukurešť 2:2 a na pokutové kopy zvítězili 4:1. "Byli jsme aktivnější prakticky celé střetnutí, ale kombinovat šlo na promáčeném trávníku jen s velmi těžko. Soupeř nám hrozil pouze z rychlých brejků," zhodnotil zápas trenér Slavie Miroslav Beránek.

Re: Slavia
Dobrý, Mathis, dobrý, hned třikrát, ale cos nám vlastně chtěl sdělit???
0/0
22.1.2003 19:13

miso

Re: Re: Slavia
Nahodou, musim konstatovat, ze matis se posledni dobou hodne zlepsil. Nejsou daleko doby, kdy psaval takoveto "prispevky" na celou stranku. Ted, vidim, zestrucnil text soucasne s omezenim kvantity. V jeho pripade: "Jen tak dal"

Heja heja Slavia!
Další triumf sešívaných kluků s hvězdama na srdcích!!!
0/0
22.1.2003 19:08

natan

Cap
Ja spis nechapu,proc v dobe,kdy bylo potreba dotahovat, vystridal Novotny Kuku..Takovy kopyto jde hrat misto Kuky,to fakt nechapu..
0/0
22.1.2003 16:11

vlkator

T. Došek
Tak tomu moc nerozumím. Hrál se poločas 40 minut nebo 45 minut, protože pak by asi těžko dal T. Došek 5 minut před koncem poločasu gól, když ho Adauto střídal v 36. minutě :-((