Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Derby Slavie se Spartou si lvíčata nezahrají

23 2000
P r a h a - Nejvyšší fotbalová soutěž začne předehrávkou 28. července a její podzimní část skončí 19. listopadu. O týden později se uskuteční ještě první jarní kolo. Derby Sparta - Slavia se bude hrát v šestém kole 10. září. Ovšem bez reprezentantů do 21 let, protože zástupci klubů se vyslovili proti přerušení soutěže v době olympijského turnaje..
Uvnitř článku najdete program podzimní části první ligy.

Program první fotbalové ligy:

1. kolo (30. července):
FK Drnovice - Chmel Blšany
FC Synot - Slavia Praha
Viktoria Plzeň -  České Budějovice
Bohemians Praha - FK Jablonec
Slovan Liberec - Viktoria Žižkov
Baník Ostrava - Stavo Artikel Brno
Sparta Praha - FC Marila Příbram
FK Teplice - Sigma Olomouc

2. kolo (6. srpna):
Chmel Blšany - Sigma Olomouc
FC Marila Příbram - FK Teplice
Stavo Artikel Brno - Sparta Praha
Viktoria Žižkov - Baník Ostrava
FK Jablonec - Slovan Liberec
České Budějovice - Bohemians Praha
Slavia Praha - Viktoria Plzeň
FK Drnovice - FC Synot

3. kolo (12. srpna):
FC Synot - Chmel Blšany
Viktoria Plzeň - FK Drnovice
Bohemians Praha - Slavia Praha
Slovan Liberec  - České Budějovice
Baník Ostrava - FK Jablonec
Sparta Praha - Viktoria Žižkov
FK Teplice - Stavo Artikel Brno
Sigma Olomouc - FC Marila Příbram

4. kolo (20. srpna):
Chmel Blšany - FC Marila Příbram
Stavo Artikel Brno - Sigma Olomouc
Viktoria Žižkov - FK Teplice
FK Jablonec - Sparta Praha
České Budějovice - Baník Ostrava
Slavia Praha - Slovan Liberec
FK Drnovice - Bohemians Praha
FC Synot - Viktoria Plzeň

5. kolo (27. srpna):
Viktoria Plzeň - Chmel Blšany
Bohemians Praha - FC Synot
Slovan Liberec  - FK Drnovice
Baník Ostrava - Slavia Praha
Sparta Praha - České Budějovice
FK Teplice - FK Jablonec
Sigma Olomouc - Viktoria Žižkov
FC Marila Příbram - Stavo Artikel Brno

6. kolo (10. září):
Chmel Blšany - Stavo Artikel Brno
Viktoria Žižkov - FC Marila Příbram
FK Jablonec - Sigma Olomouc
České Budějovice - FK Teplice
Slavia Praha - Sparta Praha
FK Drnovice - Baník Ostrava
FC Synot - Slovan Liberec
Viktoria Plzeň - Bohemians Praha

7. kolo (17. září):
Bohemians Praha - Chmel Blšany
Slovan Liberec  - Viktoria Plzeň
Baník Ostrava - FC Synot
Sparta Praha - FK Drnovice
FK Teplice - Slavia Praha
Sigma Olomouc - České Budějovice
FC Marila Příbram - FK Jablonec
Stavo Artikel Brno - Viktoria Žižkov

8. kolo (24. září):
Chmel Blšany - Viktoria Žižkov
FK Jablonec - Stavo Artikel Brno
České Budějovice - FC Marila Příbram
Slavia Praha - Sigma Olomouc
FK Drnovice - FK Teplice
FC Synot - Sparta Praha
Viktoria Plzeň - Baník Ostrava
Bohemians Praha - Slovan Liberec

9. kolo (1. října):
Slovan Liberec  - Chmel Blšany
Baník Ostrava - Bohemians Praha
Sparta Praha - Viktoria Plzeň
FK Teplice - FC Synot
Sigma Olomouc - FK Drnovice
FC Marila Příbram - Slavia Praha
Stavo Artikel Brno - České Budějovice
Viktoria Žižkov - FK Jablonec

10. kolo (15. října):
Chmel Blšany - FK Jablonec
České Budějovice - Viktoria Žižkov
Slavia Praha - Stavo Artikel Brno
FK Drnovice - FC Marila Příbram
FC Synot - Sigma Olomouc
Viktoria Plzeň - FK Teplice
Bohemians Praha - Sparta Praha
Slovan Liberec  - Baník Ostrava

11. kolo (22. října):
Baník Ostrava - Chmel Blšany
Sparta Praha - Slovan Liberec
FK Teplice - Bohemians Praha
Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň
FC Marila Příbram - FC Synot
Stavo Artikel Brno - FK Drnovice
Viktoria Žižkov - Slavia Praha
FK Jablonec - České Budějovice

12. kolo (29. října):
Chmel Blšany - České Budějovice
Slavia Praha - FK Jablonec
FK Drnovice - Viktoria Žižkov
FC Synot - Stavo Artikel Brno
Viktoria Plzeň - FC Marila Příbram
Bohemians Praha - Sigma Olomouc
Slovan Liberec  - FK Teplice
Baník Ostrava - Sparta Praha

13. kolo (5. listopadu):
Sparta Praha - Chmel Blšany
FK Teplice - Baník Ostrava
Sigma Olomouc - Slovan Liberec
FC Marila Příbram - Bohemians Praha
Stavo Artikel Brno - Viktoria Plzeň
Viktoria Žižkov - FC Synot
FK Jablonec - FK Drnovice
České Budějovice - Slavia Praha

14. kolo (11. listopadu):
Chmel Blšany - Slavia Praha
FK Drnovice - České Budějovice
FC Synot - FK Jablonec
Viktoria Plzeň - Viktoria Žižkov
Bohemians Praha - Stavo Artikel Brno
Slovan Liberec  - FC Marila Příbram
Baník Ostrava - Sigma Olomouc
Sparta Praha - FK Teplice

15. kolo (19. listopadu):
FK Teplice - Chmel Blšany
Sigma Olomouc - Sparta Praha
FC Marila Příbram - Baník Ostrava
Stavo Artikel Brno - Slovan Liberec
Viktoria Žižkov - Bohemians Praha
FK Jablonec - Viktoria Plzeň
České Budějovice - FC Synot
Slavia Praha - FK Drnovice

Autor:


Tabulka ligy

Mužstvo Z V R P S B
1. FC Viktoria Plzeň 4 4 0 0 8:1 12
2. SK Sigma Olomouc 4 3 0 1 7:3 9
3. SK Slavia Praha 4 2 2 0 3:0 8
4. AC Sparta Praha 4 2 2 0 4:2 8
5. FC Slovan Liberec 4 2 1 1 6:3 7
6. Bohemians Praha 1905 4 1 3 0 3:2 6
7. Fastav Zlín 4 2 0 2 3:3 6
8. 1. FC Slovácko 4 1 2 1 6:4 5
9. FK Teplice 4 1 2 1 7:6 5
10. FC Baník Ostrava 4 1 2 1 8:9 5
11. MFK Karviná 4 1 1 2 4:4 4
12. Dukla Praha 4 1 1 2 4:9 4
13. FK Jablonec 4 0 3 1 4:5 3
14. FK Mladá Boleslav 4 0 1 3 2:7 1
15. FC Vysočina Jihlava 4 0 1 3 1:6 1
16. Zbrojovka Brno 4 0 1 3 2:8 1

Známky

1,38

Uroš Radakovič

Olomouc

1,5

Šimon Falta

Olomouc

1,63

Jan Laštůvka

Slavia

Góly

3

David Lafata

Sparta

3

David Vaněček

Teplice

2

Ondřej Mihálik

Jablonec

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze