Pohár ČMFS, 2. kolo

Zápasy ligových týmů sledují zpravodajové MF DNES a iDNES

Čtvrtek 31. srpna, 17.00
Náchod - Mladá Boleslav 2:6 KONEC
Po rohu ve 3. minutě proletěl míč v pokutovému území až k Vinkemu, který z voleje propálil brankáře a dostal domácí tým do vedení. Boleslav do přestávky skóre otočila. Vyrovnal po kombinační akci Sedláček, vedoucí gól dal z pokutového kopu Holub. Rozhodčí Adam nařídil přísnou penaltu za souboj domácího Hubky s Peckou. Hned po přestávce hosté zvýšili, po závaru dorazil zblízka Abrahám. Ten vzápětí vysunul Pecku, který si v šanci poradil. Pátý gól Boleslavi dal krásnou střelou Poláček. Šestou branku přidal Palát, když jeho centr zapadl ke vzdálenější tyči.
Branky
3. Vinke, 84. Vácha - 16. Sedláček, 42. Holub z pen., 49. Abrahám, 65. Poláček.
Sestavy
Náchod/Deštné: 1 Kobos - 2 Michal, 6 Přibyl (83. Rompotl), 4 Kopřiva, 3 Hudec - 9 Zinke (71. Udod), 8 Hubka, 7 Jirman, 5 Kubištel - 10 Vácha, 11 Hájek (46. Nejman). Náhradníci: 12 Nejman, 13 Zelený, 14 Rompotl, 15 Udod, 16 Šimon, 22 Vacho.
Ml. Boleslav: 1 Kučera - 3 Ševinský, 4 Rolko, 9 Brezinský (21. Vít), 6 Palát - 11 Sedláček, 23 Šmerda, 26 Abrahám (68. Riegel), 12 Poláček - 16 Pecka (61. Ordoš), 7 Holub. Náhradníci: 27 Miller, 5 Vaculík, 15 Mikolanda, 18 Ordoš, 21 Vít, 25 Riegel. Rozhodčí: Adam.
Český Brod - Most 0:5 KONEC
Hostující obránce Novotný otevřel skóre v 8. minutě hlavou po rohovém kopu. Hosté zvýšili v 70. minutě po pěkné kombinaci, Pilař byl sám před gólmanem, počkal si na jeho pohyb a skóroval. V závěru se prosadil Brzezina a také Da Silva střelou z vápna.
Branky
8. J. Novotný, 70. Pilař, 79. Brzezina, 81. Da Silva, 84. Pilař.
Sestavy
Český Brod: 1 Hofta - 4 Mrázek, 3 Ložek, 9 Kukla, 7 Vilhelm (78. Hucek) - 2 Bláha (60. Nekolný), 5 Pařízek, 6 Hrabák, 17 Kopecký - 8 Štefančík (63. Kahoun), 11 Müller. Náhradníci: 12 Hucek, 13 Kratochvíl, 14 Kahoun, 15 Nekolný, 16 Kozlíček, 22 Hlaváček.
Most: 28 Vaniak - 12 Suchý, 19 Škoda (37. Hainault), 16 Novotný, 15 Zbončák - 21 Jendruščák, 25 Prášil, 8 Pilař, 3 Gašparík - 10 Siegl (63. Da Silva), 22 Pešír (46. Brzezina). Náhradníci: 1 Svoboda, 2 Da Silva, 4 Hainault, 5 Trubila, 9 Macek, 11 Brzezina, 23 Pikl
Středa 30. srpna, 17.00
Ve druhém kole Poháru ČMFS vypadly dva prvoligové týmy: Slavia prohrála 3:4 v Čáslavi, Brno hrálo v Břeclavi 0:0 a podlehlo v penaltovém rozstřelu 4:5.
90
Konečné výsledky: Dvůr Králové - Sparta 2:5, Kroměříž - Zlín 0:4, Hlučín - Ostrava 0:2, Uničov - Olomouc 0:3, Sokolov - Příbram 1:3, Nový Bor - Jablonec 0:3, Krč - Kladno 0:1, Čáslav - Slavia 4:3, Jihlava - Č. Budějovice 1:2, Prachatice - Plzeň 0:1, Desná - Liberec 0:4, Boskovice - Slovácko 2:5, Břeclav - Brno 0:0, 5:4 na penalty.