Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Divácké statistiky

Gambrinus liga 2011/2012

Srovnání posledního kola a celé sezony
Sledované kritérium30. koloCelá sezóna
Diváci celkem325931130540
Průměr na zápas40744710
Zápas s nejvyšší návštěvou1000018299
Zápas s nejnižší návštěvou8900
Mužstva seřazená podle celkových návštěv doma i venku
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1AC Sparta Praha2603668678182994218
2SK Slavia Praha1967236557182990
3FC Viktoria Plzeň1951676505178951952
4FC Baník Ostrava1564655215131272485
5FC Slovan Liberec1555915186123051683
6SK Sigma Olomouc141283470980941530
71. FC Slovácko141185470690861500
8FC Hradec Králové129079430210501890
9FK Teplice115283384291531432
10FK Viktoria Žižkov115106383611113890
11FK Baumit Jablonec113422378099131156
12Bohemians 1905113235377489341864
13Dynamo České Budějovice111516371782481128
14FK Mladá Boleslav109282364273071530
151. FK Příbram1083623612111420
16Dukla Praha99015330074541156
Mužstva seřazená podle celkových návštěv doma
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1AC Sparta Praha15483310322182996157
2FC Viktoria Plzeň1051337008114123740
3FC Baník Ostrava895225968131272913
4FC Slovan Liberec869065793100003812
5SK Slavia Praha860995739165160
6SK Sigma Olomouc82291548680944029
71. FC Slovácko78629524176384055
8FC Hradec Králové70903472672202758
9FK Teplice58162387785862589
10FK Baumit Jablonec52867352460451950
11FK Mladá Boleslav50332335545961530
121. FK Příbram47965319766701500
13Dynamo České Budějovice46797311960292312
14Bohemians 190543853292375451864
15FK Viktoria Žižkov3973426485200890
16Dukla Praha36514243445901156
Mužstva seřazená podle celkových návštěv venku
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1SK Slavia Praha1106247374182993336
2AC Sparta Praha1055337035165164218
3FC Viktoria Plzeň900346002178951952
4FK Viktoria Žižkov753725024111131254
5Bohemians 190569382462589342857
6FC Slovan Liberec686854579123051683
7FC Baník Ostrava669434462126182485
8Dynamo České Budějovice64719431482481128
91. FC Slovácko62556417090861500
10Dukla Praha62501416674541868
11FK Baumit Jablonec60555403799131156
121. FK Příbram603974026111420
13SK Sigma Olomouc58992393275661530
14FK Mladá Boleslav58950393073071856
15FC Hradec Králové58176387810501890
16FK Teplice57121380891531432



Gambrinus liga
MužstvoZVRPSB
1.FC Slovan Liberec30206468:2966
2.AC Sparta Praha30204651:2564
3.FC Viktoria Plzeň30196566:3363
4.FK Mladá Boleslav301551049:3450
5.FK Teplice301210836:3046
6.Dukla Praha301191042:3542
7.1. FC Slovácko301251329:3241
8.FK Baumit Jablonec301171254:4340
9.1. FK Příbram301161344:5639
10.Dynamo České Budějovice30981330:5135
11.SK Sigma Olomouc (-9 bodů)301110942:3834
12.SK Slavia Praha308101228:3434
13.FC Hradec Králové30871522:3831
14.FC Baník Ostrava30771631:4828
15.Bohemians 190530661820:5424
16.FK Viktoria Žižkov30542123:5519


Vaše dukáty