Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Divácké statistiky

Gambrinus liga 2007/2008

Srovnání posledního kola a celé sezony
Sledované kritérium30. koloCelá sezóna
Diváci celkem568501237660
Průměr na zápas71065156
Zápas s nejvyšší návštěvou2069820698
Zápas s nejnižší návštěvou15821050
Mužstva seřazená podle celkových návštěv doma i venku
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1FC Baník Ostrava2561908539192111240
2AC Sparta Praha2545578485205653503
3SK Slavia Praha2100487001206982339
4Bohemians 19051913756379173722750
5FC Slovan Liberec1649395497165441500
6FK Teplice1536565121147001050
71. FC Brno139830466195502120
8SK Sigma Olomouc1396734655110852220
9FK Jablonec 971349844499206981050
10FK SIAD Most1346344487133461265
11FC Viktoria Plzeň1287694292135401582
12FK Mladá Boleslav127099423667291820
13FK Viktoria Žižkov120110400384061820
14Tescoma Zlín113749379186241265
15Dynamo České Budějovice109369364571821870
16SK Kladno96338321172131240
Mužstva seřazená podle celkových návštěv doma
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1FC Baník Ostrava16533611022173725351
2AC Sparta Praha1406749378205653503
3Bohemians 190599408662775005540
4SK Slavia Praha968506456206982339
5FC Slovan Liberec80772538476154119
6FK Teplice760565070147002410
71. FC Brno74520496895502120
8SK Sigma Olomouc726864845110852916
9FK Mladá Boleslav62776418550002840
10FK SIAD Most60128400875001265
11FC Viktoria Plzeň57322382178871582
12FK Jablonec 9755609370761051050
13FK Viktoria Žižkov54735364955401820
14Dynamo České Budějovice52256348359782045
15Tescoma Zlín51848345660582528
16SK Kladno36684244540001240
Mužstva seřazená podle celkových návštěv venku
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1AC Sparta Praha1138837592162054000
2SK Slavia Praha1131987546205653520
3Bohemians 1905919676131173722750
4FC Baník Ostrava908546056192111240
5FC Slovan Liberec841675611165441500
6FK Jablonec 97793755291206982020
7FK Teplice776005173141091050
8FK SIAD Most745064967133461582
9FC Viktoria Plzeň714474763135401940
10SK Sigma Olomouc669874465110452220
11FK Viktoria Žižkov65375435884062050
121. FC Brno65310435488732210
13FK Mladá Boleslav64323428867291820
14Tescoma Zlín61901412686241265
15SK Kladno59654397672132125
16Dynamo České Budějovice57113380771821870



Tabulka
MužstvoZVRPSB
1.Slavia30179445:2460
2.Sparta30176753:2657
3.Ostrava301510551:2855
4.Brno30167743:3255
5.Teplice30165940:2753
6.Liberec301281035:3144
7.M.Boles.301191037:3642
8.Zlín301081228:3138
9.Plzeň301081232:3738
10.Žižkov301071335:4837
11.Olomouc308121020:2636
12.Jablonec30891324:3233
13.Č.Buděj.30881427:3532
14.Kladno30691531:4527
15.Bohem.305111424:4026
16.Most30481831:5820


Vaše dukáty