Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Divácké statistiky

Gambrinus liga 2000/2001

Srovnání posledního kola a celé sezony
Sledované kritérium30. koloCelá sezóna
Diváci celkem246921091882
Průměr na zápas30864549
Zápas s nejvyšší návštěvou522716350
Zápas s nejnižší návštěvou1536457
Mužstva seřazená podle celkových návštěv doma i venku
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1AC Sparta Praha2052556841163502087
21. FC Brno1801816006128001562
3SK Sigma Olomouc1773255910121601250
4FK Teplice156547521892352151
5SK Slavia Praha1536495121163501865
6FK Marila Příbram145891486392261860
7FC Slovan Liberec123998413392802130
8FK Jablonec 97123762412592801742
9Bohemians 1905121507405092351250
101. FC Slovácko121357404576531831
11Dynamo České Budějovice120384401270761588
12FK Viktoria Žižkov11860339538225457
131.FK Drnovice1169753899113001827
14FC Baník Ostrava116797389374021588
15FC Viktoria Plzeň10151533836856457
16FK Chmel Blšany100018333391271860
Mužstva seřazená podle celkových návštěv doma
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1SK Sigma Olomouc1158497723121604512
21. FC Brno1090007266128003100
3FK Teplice98425656192354723
4AC Sparta Praha943456289163502087
5FK Marila Příbram85085567287302250
6Dynamo České Budějovice62908419370762106
7FK Jablonec 9759330395592802310
81.FK Drnovice58426389570522166
91. FC Slovácko58206388061111831
10FC Baník Ostrava58165387765911588
11FC Slovan Liberec57317382161792989
12FK Viktoria Žižkov5671337807238457
13SK Slavia Praha50286335285901865
14FC Viktoria Plzeň46095307368561562
15Bohemians 190545646304382351250
16FK Chmel Blšany36086240539481860
Mužstva seřazená podle celkových návštěv venku
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1AC Sparta Praha1109107394128003011
2SK Slavia Praha1033636890163502739
3Bohemians 190575861505792352875
41. FC Brno71181474585321562
5FC Slovan Liberec66681444592802130
6FK Jablonec 9764432429590421742
7FK Chmel Blšany63932426291271865
81. FC Slovácko63151421076532086
9FK Viktoria Žižkov61890412682251536
10SK Sigma Olomouc61476409879281250
11FK Marila Příbram60806405392261860
12FC Baník Ostrava58632390874021890
131.FK Drnovice585493903113001827
14FK Teplice58122387473352151
15Dynamo České Budějovice57476383170281588
16FC Viktoria Plzeň5542036946400457



Tabulka
MužstvoZVRPSB
1.Sparta30215471:3168
2.Slavia301410646:3252
3.Olomouc301410647:3352
4.Příbram30149740:2651
5.Žižkov301210845:4046
6.Liberec30129939:3145
7.Drnovice301181135:3641
8.Bohem.3010101033:3440
9.Teplice301241445:3940
10.Blšany3010101035:3540
11.Slovácko309101137:3537
12.Jablonec30881426:4032
13.Brno30791424:3530
14.Ostrava30791428:4530
15.Č.Buděj.30681632:5626
16.Plzeň30491730:6521


Vaše dukáty