10. J. Sandro, 45. M. Klesa, 71. F. Rýdel
12. T. Kučera

Střely na branku: :; Střely mimo: :; Rohové kopy: :
Počet diváků: 2 375 (36 % z kapacity 6 681)

Pěkný podvečer ze Střeleckého ostrova. Čekáme na utkání, které může být na tomto stadionu na delší dobu poslední prvoligové. Domácí jsou poslední a na jejich záchranu se moc vsadit nedá. Jejich kádr zchudl. Chybí záložník Javorek, se kterým se klub rozloučil v týdnu a vrátil ho Táborsku. Po Řezníčkovi je druhý, kdo předčasně v kádru skončil. Hrát kvůli čtyřem kartám nemůže obránce Hanzlík. V zápise není ani Malakjan. Byl přeřazený na farmu. Nově jsou v kádru záložník David Radouch a ofenzivní Václav Čadek. Oba se narodili v roce1993.

Hosté mají jen na lavičce mazáky Blažka i Kolouška. Také sestava Jihlavy mládne. Je jí to nejspíš k duhu, už se jako nováček zachránila. Může hrát uvolněně a trenér Komňacký může dávat šanci budoucí generaci.

1

Začal první poločas utkání Č. Budějovice - Jihlava

2

Začátek byl od domácích ostrý. Kopali dva rohy a po druhém se ke střele zblízka dostal Táborský. Trefil protihráče.

SK Dynamo České BudějoviceČ. Budějovice(4-4-2)

Sandro
89. min Čadek o hráči
2 Wermke
Wermke
83. min Dvořák o hráči
Táborský
66. min Radouch o hráči

Čvirik
63. min Kosak o hráči
62. min Kosak o hráči
Masopust
9 Jungr
Jungr
3 Rada
16 Kučera
Kučera
69. min Koloušek o hráči
14 Marek
Marek
Šimonek
88. min Vaněček o hráči
87. min Vaněček o hráči

Rozhodčí: Kovařík - Mencl, Gallo
Počet diváků: 2 375

3

Sandro prostrčil míč Horovi. Jeho střela ze šestnáctky těsně minula levou tyč branky hostů.

4

I hosté kopali roh. Po něm měli trestný kop zprava, ale domácí se zaskočit nenechali.

9

Další roh domácí zmařili špatnou rozehrávkou.

10

Žlutou kartu dostal José Ferreiro da Silva Sandro (Č. Budějovice)
Na prostředku fauloval Vaculíka.

11

Wermke zkusil střelu zdálky. Nebyla marná, minula branku o decimetry.

12

Žlutou kartu dostal Tomáš Kučera (Jihlava)
Daleko ostřejší faul na Benáta než předtím na Vaculíka.

14

Roh domácích byl marný. Hra se rychle přenesla na druhou stranu a také roh hostů se nepovedl. Ale pořád se něco děje.

19

Vaculík střílel prudce z úhlu uvnitř šestnáctky. Daněk tečovaný míč vyrazil na roh a z toho se neurodilo.

23

Na rohy je to 4:4. Masopust pálil zprava do Machovce. Z rohu se opět nikdo neprosadil.

24

Vaculík zahrával z větší dálky od postranní čáry trestný kop. Míč nikdo netečoval a balon musel Daněk vyrážet na brankové čáře.

27

Další pokus Marka likvidoval v pádu Daněk. Střela šla zprava na vzdálenější tyč.

29

Hosté jsou v kombinaci jistější. Domácí dělají chyby a ztrácejí míče.

34

Hora zleva centroval a Wermke se v běhu vrhl po míči. Hlavou mířil vedle.

39

Více toho nahráli domácí. Ale bez finální přihrtáívky se v šestnáctce neprosadí. Teď prošel Machovec, ale v pádu střílel vedle a Hanuš míč stejně chytil.

40

Marek Jungr (Jihlava) vstřelil gól. Č. Budějovice - Jihlava 0:1
Tlustý prošel po pravé straně a přesnou přihrávkou našel Jungra, který střílel k tyči.

44

Roman Wermke (Č. Budějovice) vstřelil gól. Č. Budějovice - Jihlava 1:1
Táborský centroval a Wermke tentokrát trefil branku. Mířil doprostřed pod břevno. Hanus si na míč sáhl, ale gólu nezabránil.

45

Nastavuje se minuta.

45

Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 1:1
Byl to svižný fotbal, zatímní remíza je v pořádku.

45

Žlutou kartu dostal Michal Klesa (Č. Budějovice)
Další karta za faul.

46

Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Č. Budějovice - Jihlava
Nikdo nestřídal.

49

Na hřišti ztůstává ležet Táborský. Je ošetřovaný.

51

Táborský se vrátil do hry. Jeho tým zahrával roh a Táborský se dostal k odraženému míči. Střílel z voleje do branky, ale Hanuš si snadno poradil.

52

K centru zprava se doastal Wermke. Dal do něj moc síly, balon přeletěl šestnáctku.

54

Dva rohy hostů po sobě. Ani jeden centr nevyšel.

55

Zprava šel Masopust a v šestnáctce střílel. Dqaněk vyběhl a střelu srazil.

59

Po rychlém protiútoku střílel Hora vedle.

62

Hora zahrával trestný kop. Mířil vedle pravé tyče branky Hanuše.

62

Střídání Jihlava: ze hřiště odešel Peter Čvirik, nahradil ho Jan Kosak
První změna sestavy v utkání.

63

65

Tři hráči hostů se hrnuli dopředu na jednoho beka domácích. Jungr už v šestnáctce volil střelu. Prudkou ránu Daněk vyrazil.

66

Střídání Č. Budějovice: ze hřiště odešel Ivo Táborský, nahradil ho David Radouch
Táborský přece jen nemohl. Radouch má premiéru v lize.

66

69

Střídání Jihlava: ze hřiště odešel Tomáš Kučera, nahradil ho Václav Koloušek
Domácí posílají mladíky, hosté ty zkušenější. Kopali roh, ale míč skončil v autu.

69

71

Žlutou kartu dostal Filip Rýdel (Č. Budějovice)
Fauloval Marka před svojí šestnáctkou. Trestný kop poslal Koloušek na Daňka.

74

Tentokrát rozehráli hosté roh nakrátko. Ani tahle akce se jim nepovedla.

79

Jihlavští se dál tlačí před branku domácích. Zakončili další akci. Míč šel znovu vedle tyče do autu.

80

Typickou akci pro druhý poločas předvedli domácí. Dostali se kousek před šestnáctku hostů a tam o míč přišli.