82. L. Zoubele
34. M. Cseh, 62. F. Róth

Střely na branku: 8:6; Střely mimo: 6:8; Rohové kopy: 7:7
Počet diváků: 3 122 (25 % z kapacity 12 300)

Krásné odpoledne při sledování on-line reportáže z fotbalového utkání Kladno - Bohemians 1905! Nehraje se ovšem na stadionu Františka Kloze, ale na pražském Strahově. Kladno totiž nemá vyhřívaný trávník, a tak musí v zimních měsících hrát právě v Praze.

Oběma klubům by se hodil bodový zisk. Domácí jsou totiž jen bod nad sestupovými příčkami. Vršovičtí Bohemians jsou na tom o trochu líp - díky výhře v minulém kole jsou v současné době na 12. místě, tři body nad svým dnešním soupeřem.

Trenéři obou týmů se museli obejít bez některých hráčů základní sestavy. Přeci jen o něco hůř je na tom hostující kouč Hoftych. Chybí mu Rychlík, Štohanzl, Hartig, Kaufman a Jindřišek, který si vážně poranil ruku a fotbal si nezahraje zhruba měsíc.

Hlavní tribuna je patnáct minut před výkopem slušně zaplněná a lidi stále přicházejí. Kromě toho je otevřen i sektor pro hostující fanoušky. Zbylé dvě tribuny zůstaly zavřené.

o hráči
46. min Tatanašvili o hráči

o hráči
75. min Janek o hráči
Ibragimov
o hráči
87. min Zelenka o hráči
21 Škoda
Škoda
o hráči
70. min Slezák o hráči

Rozhodčí: Možíš - Mencl, Drastík
Počet diváků: 3 122

Kladno
Bohemians

Hráči už jsou na hrací ploše. Kladno nastoupilo v bílých dresech, hosté jsou ve žlutém.

1

Začal první poločas utkání Kladno - Bohemians
Rozehrávali domácí. Jako první se míče dotknul Zachariáš.

1

Kladno ukázalo hned v první minutě svou velkou zbraň. Strnad hodil dlouhatánský aut přímo do pokutového území hostů, kde se ale do zakončení jeho spoluhráči nedostali.

2

Bohemians útočili středem hřiště, ovšem přes obranu domácích nepřešli.

4

Hostující Bartek vyslal po pravé straně Škodu, které ale zblokoval Hajník.

5

Kladenský Hajník udělal chybu, když neodvrátil centr, ale před dotírající Bartek toho nevyužil. Domácí hráč navíc následně zaváhání napravil.

6

Centr před branku hostů tečoval obránce Nikl. Zdálo se, že míč padá v pohodě mimo branku, ale nakonec se otřel o břevno. Z následného rohu Kladno nezahrozilo.

8

Kladenskou snahu na polovině hostů přerušil zbytečný faul na polovině hřiště.

9

A poprvé zahrozili Bohemians. Pávek vystřelil z velké dálky, jeho střela se ještě otřela o nohy jednoho z domácích a minula pravou tyčku. Bude se kopat roh.

10

Z rohového kopu se hosté neprosadili. Chvíli poté zahrávli roh i domácí, ale ani oni se do šance nedostali.

12

Hostující Dian rozehrál další rohový kop. Jeho centr ale odvrátil Gross.

14

A další rohový kop, který kopali Bohemians. Dian našel Cseha, jehož hlavička skončila těsně nad břevnem.

15

Útok hostů zastavila nepřesnost - míč při kombinaci u postranní čáry skončil mimo hrací plochu.

16

A útok předčasně skončil i Kladnu. Rozhodčí odpískal ofsajd.

17

Zatím je to utkání rohových kopů. Dohromady už jich diváci viděli šest. Kladno ale nevyužilo ani další z nich.

20

Diváci pískají. Hosté totiž hrají, přestože na trávníku leží jeden z hostujících hráčů. Nakonec je hra stejně přerušena.

23

A přímá střela na bránu. Ze zhruba třiceti metrů vypálil hostující Dian, ale míč v klidu chytil brankář Pavlík.

24

Od levé postranní čáry zahrával přímý volný kop kladenský Cigánek, ale jeho centr se neujal.

25

A velká šance Kladna! Domácí znovu využili dlouhých autů Strnada, který ve vápně našel Mráze. Jeho hlavičku k tyči dobře zlikvidoval brankář Sňozík.

27

A další příležitost domácích. Klinka dostal parádní míč za obranu, přesprintoval obránce a vystřelil. Gólman Sňozík s námahou vyrazil na roh, z kterého Kladno nezahrozilo.

28

V poli si zahrál i hostující brankář Sňozík, jenž hlavou odvracel před dotírajícím Klinkou.

31

V rychlém sledu další dvě velké šance Kladna. První střela skončila na rohu, druhá byla ještě nebezpečnější. Po rozehrání rohového kopu hlavičkoval Mráz, na brankové čáře zachraňoval jeden z hostujících obránců.

33

Bohemians se na polovině domácích nemohou prosadit přes pozornou obranu.

34
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Martin Cseh (Bohemians)
Za taktický faul na polovině hřiště.

36

Hosté se znovu sami připravili o útočnou akci. Dlouhý míč za obranu totiž skončil mimo hrací plochu.

37

Bohemians zahrávali přímý volný kop, ale centr Diana po teči jednoho z hráčů chytil do náruče brankář Pavlík.

38

Hostující útočník Ibragimov se diví - rozhodčí neodpískal faul na něj. Sudí Možíš ukazuje "nic to nebylo". Podle všeho správné rozhodnutí.

40

Další roh kopali Bohemians, ale připsali si jen další nepovedený pokus. Dojem chtěl napravit Dian, jehož střela ale skončila úplně mimo, za postranní čárou

42

Peter Mráz (Kladno) vstřelil vlastní gól. Kladno - Bohemians 0:1
Pátý rohový kop Bohemians vyšel. V pokutovém území se přetlačovali Csehem s kladenským Mrázem, od nějž se míč odrazil do branky.

44

Před střídačkou hostů běsní trenér Hoftych. Na zemi totiž po těžkém zákroku leží Škoda, jenž potřebuje ošetření. Vypadá to ale, že bude v pořádku.

45

Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 0:1
Statistiky prvního poločasu: střely na branku 5:2, střely mimo branku 1:4, rohy 5:5.

46

Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Kladno - Bohemians

46

Střídání Kladno: ze hřiště odešel Antonín Holub, nahradil ho Dimitri Tatanašvili

47

Nepochopitelný zkrat kladenského Cigánka. V pokutovém území k němu prošel míč - stál v ideální pozici pro střelu levou nohou. Jenomže Cigánek se do střely opřed pravačkou. A tak se nemůže divit, že míč skončil úplně mimo.

49

Kladnu nedělá problém dostat se před branku soupeře, ale pořádně vystřelit. Teď se to nepovedlo Klinkovi.

51

A parádní představení hostujícího gólmana Sňozíka! Skákající míč vyrazil a následně nadvakrát i proti dvojnásobné přesile chytil do rukavic.

53

I na druhé straně se blýskl brankář, který vyrazil střelu mířící těsně pod břevno. Z následného rohu Bohemians nezahrozili.

54

Kladno se mohlo do šance dostat díky přímému volnému kopu, ale centr domácí pokazili.

56

Kladno i nadále útočí, střela Tatanašviliho skončila ve Sňozíkově náruči.

58

Pohledná a hlavně nebezpečná střela Bohemians. Pávek skvěle uvolnil Hrdličku, jehož střela z ideální pozice skončila těsně vedle pravé tyčky kladenské branky.

59

Po rohovém kopu se dostal do zakončení kladenský Tatanašvili, ale těsně minul.

62
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Ferenc Róth (Bohemians)
Přestože se diví. Rozhodčí mu ale vyčetl faul na polovině soupeře.

63

Po chybném odkopu Hrdličky se Kladno dostalo do útoku, který hosté museli hasit odkopem na roh. Z něj se opět domácí do šance nedostali.

65

Bohemians zahrávali přímý volný kop, ale do šance se nedostali. Kladno v pohodě odvrátilo.

67

Fanoušci Bohemians ve druhém poločase míň fandí a víc nadávají. "To byl faul, to nebyl faul, to byla ruka," pokřikují.

69

V posledních minutách se hraje hlavně mezi šestnáctkami. Hráči hodně kazí, ale nasazení nechybí.

70

Střídání Bohemians: ze hřiště odešel Milan Škoda, nahradil ho Dalibor Slezák

71

Povedená střela kladenského Klinky z velkého vápna. Technické ráně ale chyběla razance, a tak ji brankář Sňozík bez problémů chytil.

72

Počet diváků 3 122 (25 % z kapacity 12 300)

75

Střídání Bohemians: ze hřiště odešel Ferenc Róth, nahradil ho Ivan Janek

77

Kladno se opět pokusilo zahrozit po dlouhém autu, ale Bohemians se tentokrát bez potíží ubránili - jeden z obránců vyhlavičkoval míč z pokutového území.

80

Do konce zbývá něco lehce přes deset minut. Bohemians už se tak soustředí hlavně na udržení jednobrankového náskoku.

82
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Lukáš Zoubele (Kladno)
Jasný faul, není o čem diskutovat.

84

Hostující útočník Ibragimov bojoval na hranici pokutového území, ale přesilu hráčů soupeře nepřetlačil.

86

Michal Zachariáš (Kladno) vstřelil gól. Kladno - Bohemians 1:1
Kladno srovnává! Zachariáš dostal parádní přihrávku za obranu, šikovně si zpracoval míč a mazácky ho poslal k levé tyči.

87

Střídání Bohemians: ze hřiště odešel Aziz Ibragimov, nahradil ho Luděk Zelenka

89

Teď jsou to hosté, kdo útočí. Bod za remízu jim evidentně nestačí.

90

Budou se nastavovat dvě minuty.

90

Dalibor Slezák (Bohemians) vstřelil gól. Kladno - Bohemians 1:2
Bohemka si nakonec tři body přeci jen odveze. Hosté přelstili obranu, za kterou se dostal Slezák a nekompromisně zavěsil. Na úspěšného střelce pak naskákali i hráči z lavičky.