32. M. Žižka, 77. D. Homoláč
20. V. Trubila, 65. O. Čelůstka, 66. I. Zbožínek, 70. F. Rýdel

Střely na branku: 7:2; Střely mimo: 5:4; Rohové kopy: 6:4
Počet diváků: 2 427 (36 % z kapacity 6 681)

Vítejte z jihočeské metropole, kde na stadionu Střelecký ostrov v 15.00 začne utkání 19. kola první fotbalové ligy České Budějovice - Zlín.

Na stadionu je studené a větrné počasí, obě mužstva se budou snažit o první jarní vítězství, oba soupeři ve dvou předchozích utkáních získali dva body za dvě remízy.

1

Začal první poločas utkání Č. Budějovice - Zlín
Výkop měli hosté.

1

První střelu vyslal domácí Hílek. Šla po zemi doprostřed branky a Baránek ji sndno chytil.

SK Dynamo České BudějoviceČ. Budějovice(4-4-2)

Hílek
46. min Hudson o hráči
Homoláč
25 Šíma
Šíma
89. min Mezlík o hráči
Sedláček
Stráský
73. min Svátek o hráči

FC ZlínZlín(4-4-2)

Baránek
Malcharek
78. min Lukaštík o hráči
5 Kroča
Kroča
Zbožínek
Čelůstka
20 Musil
Musil
58. min Vyskočil o hráči
24 Rýdel
Rýdel
Dostálek
Trubila
58. min Šmahaj o hráči

4

Hosté podnikli rychlý protiútok, ale Žůrkův zpětný centr zleva odvrátil Šíma do pole.

7

Šíma zprava zahrával trestný kop od lajny. Na míč chtěl vyskočit Homoláč, ale Rýdel do něj vrazil a Homoláč skončil na zemi. Marné byly Homoláčovy protesty, rozhodčí si toho nevšiml.

11

Kousek za polovinou rozehrávali hosté trestný kop. Rýdel se po přiťuknutí Kroči opřel do míče, ale Kučera skákající střelu chytil do koše.

17

Po centru Sedláčka zprava si Šíma v šestnáctce zpracovával míč, ale hosté mu jej ukopli.

18

První roh zápasu zahrávali hosté. Rýdel centroval z levé strany. Kučera míč vyboxoval a domácí se ubránili.

20

Z protiútoku se domácím povedlo přečíslit hosty, dopředu jich šlo hned šest. Ale Hílek poslal centr přes celé velké vápno do území nikoho na druhé straně.

20

Žlutou kartu dostal Vitalij Trubila (Zlín)
Dlouho se nic nedělo, hrálo se uprostřed pole. Až se s míčem u nohy rozběhl Stráský a Trubila ho zezadu poslal raději k zemi.

31

Zprava běžel Benát téměř k brankové čáře, odkud centroval naŠímu. Ale hosté míč srazili a před Sedláčkem jej odvážným skokem odvrátil Baránek.

32

Stráský vybojoval dva rohypo sobě, ale Benát je nerozehrál dobře.

32

Žlutou kartu dostal Michael Žižka (Č. Budějovice)
Zadák domácích preventivně fauloval Žůrka.

38

Stráského hlavička šla těsně vedle, ale Baránek míč pro jistotu chytil.

44

Blíží se přestávka a je docela na místě. První poločas se moc nepovedl. Bylo v nm hodně nepřsností a chyběly plynulejší akce.

45

Diváci zatím moc fotbalu neviděli.

46

Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Č. Budějovice - Zlín
Domácí střídali, ale Hudson se místo na hřiště bežel přezout.

46

Střídání Č. Budějovice: ze hřiště odešel Jaroslav Hílek, nahradil ho Fernando Tobias Hudson
Ofenzivní tah domácích.

49

Zlínští zkusili rychlý protiútok o levé straně, ale centr Trubily byl moc dlouhý.

50

Roh Šímy zprava Baránek bez problémů stáhl.

51

Centr Leštiny zleva proletěl dva metry od obou tyčí. Vzápětá střílel Šíma pod břevn, ale Baránek vyrazil na roh.

52

Petr Benát (Č. Budějovice) vstřelil gól. Č. Budějovice - Zlín 1:0
Po rohu Šímy se míč dostal k Benáovi, který střelou po zemi překonal Baránka.

52

Počet diváků 2 427 (36 % z kapacity 6 681)

56

Nuvěřitelná věc. Horejš zahrál vysokou nohou a zasáhl těsně před šestnáctkou Žůrka. Dostálek rozehrál testný kop do strany, ale jo spoluhráči se raději vyai zpátky ke své brance a nikdo e nepokusil vystřelit.

58

Střídání Zlín: ze hřiště odešel Petr Musil, nahradil ho Martin Vyskočil

58

Střídání Zlín: ze hřiště odešel Vitalij Trubila, nahradil ho David Šmahaj

63

Po rohu domácích zprava vykpával míč z brankové čáry hostů po střele Riegela Šmahaj. Vzápětí vykopl míč z branky hostů i Stráský... Padl a zklamaný zůstal ležet. Byla to stoprocentní šance.

65

Žlutou kartu dostal Ondřej Čelůstka (Zlín)
Rozhodčí hru nepřerušil a až později potrestal faul uprostřed hřiště.

66

Žlutou kartu dostal Ivo Zbožínek (Zlín)
Srazil pronikajícího Hudsona.

67

Po faulu na Hudsona poslal Šíma zprava trestný kop rovnou na Baránka. Ten míč vyboxoval.

68

Další trestný kop Šímy skončil na hranici šestnáctky, kde hosté míč odkopli.

70

Žlutou kartu dostal Filip Rýdel (Zlín)
Po faulu ve středu hřiště přišly ústní protesty hostujícího hráče.

73

Brejk domácích. Stráský uvolnil Benáta a jeho centr poslal Sedláček hlavou nad. Sedláček byl chvíli předtím ošetřovaný, měl poraněný nos.

73

Střídání Č. Budějovice: ze hřiště odešel Tomáš Stráský, nahradil ho Jan Svátek
Mladík domácích sklidil potlesk. Byl aktivní, snažil se, ale šanci na 2:0 spálil.

77

Žlutou kartu dostal David Homoláč (Č. Budějovice)
Za preventivní faul na prostředku.

78

Střídání Zlín: ze hřiště odešel Pavel Malcharek, nahradil ho Josef Lukaštík
Hosté zkoušejí posílit ofenzivu. A hned mají z první akce roh.

79

Rýdelův roh zleva Kučera vyboxoval.

80

Hudson se na pravé straně marně hlásil o míč, i když byl zcela volný. Soluhráči si ho nevšimli.

81

Po prvním rohu ve druhé půli hosté právě poprvé po přestávce vystřelili. Ale Vykočil napálil míč vysoko nad.

83

Po průniku Dostálka středem vytáhl Kučera střelu Žůrka na tyčku. Hosté měli obrovskou šanci ny vyrovnání.

86

Střela Hudsona skončila vedle tyčky.

89

Střídání Č. Budějovice: ze hřiště odešel Petr Šíma, nahradil ho Pavel Mezlík
I Šímovi publikum děkuje za výkon potleskem.

90

Nastavují se dvě minuty. Žůrek právě v šestnáctce špatně trefil míč v dobré pozici a zlínský kouč Minář nakopl tašku s míči na střídačce...