12. M. Švenger

Červené karty:
29. V. Beneš

Střely na branku: :; Střely mimo: :; Rohové kopy: :

Dobrý den. Vítáme vás u on-line přenosu z utkání 21. kola fotbalové ligy mezi Kladnem a Mostem. Do začátku zápasu chybí 25 minut, oba týmy se rozcvičují na ploše. Oba soupeři jsou bezprostředně ohroženi sestupem a duel pro ně bude mít existenční charakter.

Na ploše tancují tři pohledné slečny v upnutých dresech s čísly 4, 7 a 8 na zádech. Připomíná to volnou disciplínu při včerejším přenosu Miss ČR.

1

Začal první poločas utkání Kladno - Most

2

Most hned v úvodu střetnutí zahrával roh, nebezpečí z toho však nebylo.

SK KladnoKladno(4-4-2)

30 Pavlík
Pavlík
Vršajevič
60. min Brunclík o hráči
Cigánek
77. min Holub o hráči
20 Kroupa
Kroupa
Zachariáš
90. min Gross o hráči

Johana
90. min Studík o hráči
Trubila
75. min Oboya o hráči
9 Rilke
Rilke
23 Pešír
Pešír
86. min Bogdanov o hráči

Rozhodčí: Paták - Hojsík, Mencl
Počet diváků: 2 063

Kladno
Most
6

Nad hřištěm začalo pršet. Aktivnější jsou zatím hosté, teď jejich útočný pokus skončil ofsajdem.

9

Most měl první velkou šanci. Stožický se prodral ke střele, která sklouzla po mokrém terénu. Brankář Pavlík vyrazil.

11

Kladno bude kopat penaltu, brankář fauloval Kroupu.

12

Jan Krob (Kladno) proměnil pokutový kop. Kladno - Most 1:0
Krob bezpečně poslal míč do horního růžku.

12

Žlutou kartu dostal Milan Švenger (Most)

16

Kladno v lize skórovalo po předlouhé pauze trvající 473 minut. Pro Kroba to byla premiérová branka v nejvyšší soutěži.

19

Most se usadil na útočné polovině. Při pokusu o rozehrání rohu nakrítko ale hráči komicky přišli o míč.

22

Další roh. Most už na ně vede 4:0, jenže nic mu to stále nepřináší.

26

Jestliže bude zápas takhle pokračovat, diváci si příliš zábavy neužijí. Přihrát si více než dvakrát za sebou dělá fotbalistům potíže, na mokrém terénu navíc často podkluzují.

29
Červená karta

Červenou kartu dostal Vít Beneš (Kladno)
Beneš fauloval unikajícího Rilkeho a je vyloučen.

31

Kladno po vyloučení svého stopera poslalo ze zálohy do středu obrany Hochmeistra.

35

Zoubele se marně snažil zaútočit. Měl proti sobě čtyři mostecké protihráče a nikdo z domácích ho vepředu nepodpořil.

37

Kladno bylo po dlouhé době v pokutovém území soupeře. Zoubele však pokazil centr.

41

Levačkou teď vypálil mostecký Prášil, ale jen vyprášil rukavice brankáře Pavlíka.

43

Největší šance Mostu. Trubila obhodil vybíhajícího Pavlíka, ale jeho slabou střelu vykopl z čáry Hochmeister.

45

Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 1:0

45

První poločas jasně ukázal, proč jsou oba celky ohroženy sestupem. Jediná branka padla po faulu brankáře Švengra na unikajícího Kroupu, který si pro zákrok šikovně došel. Švenger mohl být rád, že nebyl vyloučen, protože zabránil útočníkovi ve skórování v jasné šanci. Spoluhráč Johana brankářovi při odchodu do kabin pořádně vynadal.

45

Na hřišti už opět v sexy modelech poskakují tři dívky. Možná je to pro fanoušky zajímavější podívaná než samotný fotbal.

46

Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Kladno - Most

49

Po trestném kopu z půlky hřiště vyskočil domácí Kroupa výš než brankář Švenger, ale hlavičkoval slabě.

53

Žlutou kartu dostal Avdija Vršajevič (Kladno)
Za faul na polovině hřiště.

56

Jakmile má Kladno míč, nakopne ho dopředu. Udržet balon dělá domácím velké problémy.

57

Stožický centroval takovým způsobem, že se míč obloučkem snášel pod břevno. Brankář Pavlík se musel vymrštit hodně vysoko, aby zasáhl. A teď chytil i ránu Pilaře.

60

Střídání Kladno: ze hřiště odešel Avdija Vršajevič, nahradil ho David Brunclík

63

Hostující Pilař centroval z výhodné pozice, ale Prášilovi sebral skvěle míč z hlavy gólman Pavlík.

65

Webster obešel několik protihráčů. Od Stožického však čekal narážečku marně.

68

Míč v síti. Jenže dřív než ho tam Pešír dopravil, byl už v autu.

71

Mostečtí se řítili do pokutového území v přečíslení 3 na 2. Co udělal Stožický? Přihrál protihráči Killarovi.

75

Střídání Most: ze hřiště odešel Vitalij Trubila, nahradil ho Patrick Oboya

76

Patrick Oboya (Most) vstřelil gól. Kladno - Most 1:1
Oboya se z lavičky vřítil na trávník a snad za pět vteřin skóroval. Po přihrávce Pešíra Keňan jen nastavil n ohu před prázdnou brankou.

77

Střídání Kladno: ze hřiště odešel Tomáš Cigánek, nahradil ho Antonín Holub

77

Žlutou kartu dostal Lukáš Killar (Kladno)

82

Kladno by doma potřebovalo vyhrát, jenže v deseti se vůbec nedokáže dostat s míčem dopředu. Nepomohla ani standardní situace Kroba, kterou mostecká obrana odvrátila.

85

Technický Oboya dělá Kladnu velké problémy. Most vytrvale útočí a snaží se rozhodnout.

85

Z ničeho nic velká šance Kladna. Po centru Kroba hlavičkoval Kroupa v tísni těsně mimo.

86

Střídání Most: ze hřiště odešel Tomáš Pešír, nahradil ho Lubomir Bogdanov

86

Počet diváků 2 063

89

Blíží se konec. Kladno úporně brání remízu.

90

Střídání Kladno: ze hřiště odešel Michal Zachariáš, nahradil ho Patrik Gross

90

Střídání Most: ze hřiště odešel Petr Johana, nahradil ho Jiří Studík

90

Rozhodčí nastavuje tři minuty. V jednom z rohů hoří a na hřiště se valí hustý dým.