Začal první poločas utkání Turecko - Česko

Turci začali aktivně, Sas střílel z dvaceti metrů vedle.

4

Nebezpečný centr do pokutového území čeští obránci odvrátili do bezpečí.

6

Hraje se většinou ve středu pole, převládají zdlouhavé rozehrávky, zápas zatím nemá potřebné tempo.

Ugur
46. min Yildiray o hráči
Hasan Sas
46. min Orhan o hráči
Hüseyin
80. min Ümit o hráči
0 Necati
Necati
0 Tuncay
Tuncay
75. min Akin o hráči
Ü. Gökhan
62. min Altintop o hráči
0 Martin
Martin
46. min Sahin o hráči

ČeskoČesko(4-4-2)

0 Čech
Čech
Jiránek
53. min Piták o hráči
Rosický
68. min Heinz o hráči
Plašil
90. min Vachoušek o hráči
Štajner
85. min Zelenka o hráči
0 Baroš
Baroš
89. min Jun o hráči

Rozhodčí: -
Počet diváků: 0

7

Po chybě v české rozehrávce zachytil míč Tuncay, postupoval s ním po levé straně a jeho střela z úhlu asi z dvaceti metrů šla vedle.

10

Domácí rozvážně kombinují a zatím českého soupeře k ničemu nepustili.

12

Konečně se ke slovu dostali Češi, Rosický vedl míč středem hřiště, jeho přihrávku na Baroše domácí zblokovali, po tomto odraženém míči byl faulován Poborský, z 22 metrů střílel z přímého kopu Jankulovski, míč šel přes zeď a turecký brankář ho kryl.

14

Baroš unikal po pravém křídle, ještě před šestnáctkou byl faulován, Poborský rozehrál přímý kop, Turci míč odvrátili a Rozehnal pohotovou střelou těsně minul.

17

Čeští fotbalisté už hru kontrolují, ale skulinku v domácí obraně zatím hledají marně.

20

Karel Poborský (Česko) proměnil pokutový kop. Turecko - Česko 0:1

20

Rosický šikovně prostrčil míč na Baroše, ten dělal kličku tureckému brankáři, který ho fauloval; německý rozhodčí Meyer nekompromisně ukázal na penaltu a na vehementní protesty domácích nedbal; exekuce se ujal Poborský a panenkovským dloubákem skóre zápasu otevřel.

22

Turci se začali tlačit dopředu, ale výborný Rosický míč opět vyvedl na domácí polovinu, poslal ho do uličky Barošovi, ale ten byl v nadějném úniku přistrčen protihráčem, míč si přišlápl a přišel o něj.

24

Žlutou kartu dostal Ersen Martin (Turecko)

26

Takřka neustále dělá soupeři svou rychlostí obrovské potíže útočník Baroš.

28

Turci zahráli nebezpečný přímý kop z levé strany, brankář Čech míč vyboxoval, ale zpracoval si ho Sas, vystřelil z dvaceti metrů, avšak česká obrana zblokovala míč na roh; ten domácí nevyužili.

30

Brücknerův tým se ubránil při dalším rohu, ale turecké mužstvo se dostává do tlaku, dopředu ho žene přibližně šedesát tisíc diváků.

32

Turecká snaha je marná, hosté útoky chytře pochytávají a soupeře do šancí nepouštějí.

34

Český tým zahrával dva rohy, ale tureckou branku neohrozil.

36

Češi přesně kombinují, drží takticky míč a chodí si pro fauly; Rosický střílel asi z 23 metrů, ale nedůrazný pokus naději na úspěch neměl.

38

Žlutou kartu dostal Jan Polák (Česko)

39

Sas zahrával zleva přímý kop, Češi se však dostali do brejku, míč vedl Baroš a Turci ho opět zfaulovali ještě daleko od své branky; jinak by šel Baroš se Štajnerem na jedinéhoé domácího obránce.

41

Poborský vhodil dlouhý aut za obranu, Baroš si míč dobře zpracoval, ale vzápětí střílel daleko vedle; škoda, že si nevšiml Plašila, který by střílel do odkryté branky.

42

Žlutou kartu dostal Boral Ugur (Turecko)

43

Štajner si s několika tureckými hráči mistrovsky pohrál v domácí šestnáctce, ale poté zkazil přihrávku...

49

Turci začali i po přestávce aktivně. Střídající Bastürk prošel českou obranou po levé straně, jeho centr od zadní čáry stáhl Čech.

51

Domácí jsou častěji u míče, ale pohyblivá česká obrana je drží daleko od branky.

53

Střídání Česko: ze hřiště odešel Martin Jiránek, nahradil ho Karel Piták

54

Na dlouhý pas z hloubi pole nabíhal Štajner, domácí gólman musel daleko z branky, aby míč před dotírajícím útočníkem odkopl.

56

Po vystřídání obránce Jiránka za záložníka Pitáka se do obrany stáhl Poborký; ten má s postem pravého obránce dostatečné zkušenosti ze svého působení v Benfice Lisabon.

58

S chutí hrající Baroš opět přesprintoval domácí beky, ale byl v nevýhodné pozici a míč ztratil.

61

Jiří Štajner (Česko) vstřelil gól. Turecko - Česko 0:2

61

Druhému českému gólu předcházela parádní akce Plašila s Jankulovským na levé straně. Jankulovski odcentroval, na druhé straně šestnáctky si Štajner dlouhý pas zpracoval, obešel obránce a křižnou střelou po zemi skóroval.

62

Střídání Turecko: ze hřiště odešel Ünal Gökhan, nahradil ho Halil Altintop

65

Češi kontrolují hru. Domácí se sice snaží s výsledkem něco udělat, ale proti české obraně se nedokáží prosadit.

67

První velká šance Turků: Orhan se dostal k odraženému míči, střílel do odkryté branky, ale Čech se stačil přemístit a střelu mu vyrazil.

68

Střídání Česko: ze hřiště odešel Tomáš Rosický, nahradil ho Marek Heinz

70

Turci zahrávali dva rohy za sebou, ale nic z nich nevytěžili.

73

Turci se usadili na české polovině a také zahrozili. Po levé straně utekl Bastürk, ale jeho centr na nabíhající spoluhráče v poslední chvíli srazil Rozehnal. Následující roh Češi ubránili.

75

Střídání Turecko: ze hřiště odešel Sanli Tuncay, nahradil ho Ibrahim Akin

77

Češi hrají suverénně a sebevědomě. Je to rozdíl proti předchozímu zápasu rezervního českého výběru.

78

Čech efektně robinzonádou zasáhl proti technické střele Necatiho.

79

Žlutou kartu dostal Marek Jankulovski (Česko)

80

Střídání Turecko: ze hřiště odešel Cimsir Hüseyin, nahradil ho Karan Ümit

82

Po zmatcích v české obraně střílel z levé strany Íbrahim, jeho přízemní dělovka letěla těsně vedle.

85

Střídání Česko: ze hřiště odešel Jiří Štajner, nahradil ho Lukáš Zelenka

87

Fanoušci houfně opouštějí stadion, nevidí naději na zvrat. Češi po několika nebezpečných akcích před svou brankou opět hru v pohodě kontrolují.