Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Divácké statistiky

Synot liga 2014/2015

Srovnání posledního kola a celé sezony
Sledované kritérium30. koloCelá sezóna
Diváci celkem458941137131
Průměr na zápas57364738
Zápas s nejvyšší návštěvou1111218665
Zápas s nejnižší návštěvou1270734
Mužstva seřazená podle celkových návštěv doma i venku
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1FC Viktoria Plzeň2650298834186324025
2AC Sparta Praha2549358497186654075
3SK Slavia Praha1933656445186652014
4FC Baník Ostrava1426644755110721402
5FC Slovan Liberec1405674685107331921
6Bohemians Praha 19051390264634104302404
7FK Teplice1341194470104601270
8Zbrojovka Brno1295104317111281579
91. FC Slovácko122449408111105924
10FK Baumit Jablonec1156983856101291570
11FK Mladá Boleslav109443364810950782
12FC Vysočina Jihlava1092293640113551201
13FC Hradec Králové1074843582105491270
14Dynamo České Budějovice103775345910217823
15Dukla Praha103684345610946734
161. FK Příbram103285344211112734
Synot liga
MužstvoZVRPSB
1.FC Viktoria Plzeň30233470:2472
2.AC Sparta Praha30214557:2067
3.FK Baumit Jablonec30197458:2264
4.FK Mladá Boleslav301371043:3446
5.1. FK Příbram301271140:4543
6.Dukla Praha301181134:4041
7.FK Teplice309111041:3738
8.Bohemians Praha 1905301081235:4138
9.1. FC Slovácko301071343:4637
10.FC Vysočina Jihlava301061433:3836
11.SK Slavia Praha30971440:4534
12.FC Slovan Liberec307121139:4333
13.FC Baník Ostrava30891323:4133
14.Zbrojovka Brno30961534:4533
15.FC Hradec Králové30671726:5225
16.Dynamo České Budějovice30571829:7222


Najdete na iDNES.cz



mobilní verze