Los soutěže
divize C 2014/2015
1. kolo (Ne 10. srpna - 17:00) | ||
---|---|---|
Jablonec nad Jizerou | Dvůr Králové | 10.8. 17:00 |
Pěnčín/Turnov | Benátky n/J | 10.8. 17:00 |
Dobrovice | Živanice | 10.8. 17:00 |
Trutnov | Česká Třebová | 10.8. 17:00 |
Sparta Kutná Hora | Týniště nad Orlicí | 10.8. 17:00 |
Náchod | Vysoké Mýto | 10.8. 17:00 |
Letohrad | Český Brod | 10.8. 17:00 |
Ústí n. Orlicí | Pardubice B | 10.8. 17:00 |
2. kolo (Ne 17. srpna - 17:00) | ||
---|---|---|
Dvůr Králové | Pardubice B | 17.8. 17:00 |
Český Brod | Ústí n. Orlicí | 1:1 |
Vysoké Mýto | Letohrad | 2:1 |
Týniště nad Orlicí | Náchod | 17.8. 17:00 |
Česká Třebová | Sparta Kutná Hora | 1:1 |
Živanice | Trutnov | 1:0 |
Benátky n/J | Dobrovice | 17.8. 17:00 |
Jablonec nad Jizerou | Pěnčín/Turnov | 4:2 |
3. kolo (Ne 24. srpna - 17:00) | ||
---|---|---|
Pěnčín/Turnov | Dvůr Králové | 24.8. 17:00 |
Dobrovice | Jablonec nad Jizerou | 3:1 |
Trutnov | Benátky n/J | 24.8. 17:00 |
Sparta Kutná Hora | Živanice | 24.8. 17:00 |
Náchod | Česká Třebová | 0:0 |
Letohrad | Týniště nad Orlicí | 2:0 |
Ústí n. Orlicí | Vysoké Mýto | 0:0 |
Pardubice B | Český Brod | 5:1 |
4. kolo (Ne 31. srpna - 17:00) | ||
---|---|---|
Dvůr Králové | Český Brod | 31.8. 17:00 |
Vysoké Mýto | Pardubice B | 31.8. 17:00 |
Týniště nad Orlicí | Ústí n. Orlicí | 31.8. 17:00 |
Česká Třebová | Letohrad | 31.8. 17:00 |
Živanice | Náchod | 31.8. 17:00 |
Benátky n/J | Sparta Kutná Hora | 31.8. 17:00 |
Jablonec nad Jizerou | Trutnov | 31.8. 17:00 |
Pěnčín/Turnov | Dobrovice | 31.8. 17:00 |
5. kolo (Ne 7. září - 17:00) | ||
---|---|---|
Dobrovice | Dvůr Králové | 7.9. 17:00 |
Trutnov | Pěnčín/Turnov | 7.9. 17:00 |
Sparta Kutná Hora | Jablonec nad Jizerou | 7.9. 17:00 |
Náchod | Benátky n/J | 7.9. 17:00 |
Letohrad | Živanice | 7.9. 17:00 |
Ústí n. Orlicí | Česká Třebová | 7.9. 17:00 |
Pardubice B | Týniště nad Orlicí | 7.9. 17:00 |
Český Brod | Vysoké Mýto | 7.9. 17:00 |
6. kolo (Ne 14. září - 17:00) | ||
---|---|---|
Dvůr Králové | Vysoké Mýto | 14.9. 17:00 |
Týniště nad Orlicí | Český Brod | 14.9. 17:00 |
Česká Třebová | Pardubice B | 14.9. 17:00 |
Živanice | Ústí n. Orlicí | 14.9. 17:00 |
Benátky n/J | Letohrad | 14.9. 17:00 |
Jablonec nad Jizerou | Náchod | 14.9. 17:00 |
Pěnčín/Turnov | Sparta Kutná Hora | 14.9. 17:00 |
Dobrovice | Trutnov | 14.9. 17:00 |
7. kolo (Ne 21. září - 17:00) | ||
---|---|---|
Trutnov | Dvůr Králové | 21.9. 17:00 |
Sparta Kutná Hora | Dobrovice | 21.9. 17:00 |
Náchod | Pěnčín/Turnov | 21.9. 17:00 |
Letohrad | Jablonec nad Jizerou | 21.9. 17:00 |
Ústí n. Orlicí | Benátky n/J | 21.9. 17:00 |
Pardubice B | Živanice | 21.9. 17:00 |
Český Brod | Česká Třebová | 21.9. 17:00 |
Vysoké Mýto | Týniště nad Orlicí | 21.9. 17:00 |
8. kolo (Ne 28. září - 17:00) | ||
---|---|---|
Dvůr Králové | Týniště nad Orlicí | 28.9. 17:00 |
Česká Třebová | Vysoké Mýto | 28.9. 17:00 |
Živanice | Český Brod | 28.9. 17:00 |
Benátky n/J | Pardubice B | 28.9. 17:00 |
Jablonec nad Jizerou | Ústí n. Orlicí | 28.9. 17:00 |
Pěnčín/Turnov | Letohrad | 28.9. 17:00 |
Dobrovice | Náchod | 28.9. 17:00 |
Trutnov | Sparta Kutná Hora | 28.9. 17:00 |
9. kolo (Ne 5. října - 17:00) | ||
---|---|---|
Sparta Kutná Hora | Dvůr Králové | 5.10. 17:00 |
Náchod | Trutnov | 5.10. 17:00 |
Letohrad | Dobrovice | 5.10. 17:00 |
Ústí n. Orlicí | Pěnčín/Turnov | 5.10. 17:00 |
Pardubice B | Jablonec nad Jizerou | 5.10. 17:00 |
Český Brod | Benátky n/J | 5.10. 17:00 |
Vysoké Mýto | Živanice | 5.10. 17:00 |
Týniště nad Orlicí | Česká Třebová | 5.10. 17:00 |
10. kolo (Ne 12. října - 17:00) | ||
---|---|---|
Dvůr Králové | Česká Třebová | 12.10. 17:00 |
Živanice | Týniště nad Orlicí | 12.10. 17:00 |
Benátky n/J | Vysoké Mýto | 12.10. 17:00 |
Jablonec nad Jizerou | Český Brod | 12.10. 17:00 |
Pěnčín/Turnov | Pardubice B | 12.10. 17:00 |
Dobrovice | Ústí n. Orlicí | 12.10. 17:00 |
Trutnov | Letohrad | 12.10. 17:00 |
Sparta Kutná Hora | Náchod | 12.10. 17:00 |
11. kolo (Ne 19. října - 17:00) | ||
---|---|---|
Náchod | Dvůr Králové | 19.10. 17:00 |
Letohrad | Sparta Kutná Hora | 19.10. 17:00 |
Ústí n. Orlicí | Trutnov | 19.10. 17:00 |
Pardubice B | Dobrovice | 19.10. 17:00 |
Český Brod | Pěnčín/Turnov | 19.10. 17:00 |
Vysoké Mýto | Jablonec nad Jizerou | 19.10. 17:00 |
Týniště nad Orlicí | Benátky n/J | 19.10. 17:00 |
Česká Třebová | Živanice | 19.10. 17:00 |
12. kolo (Ne 26. října - 17:00) | ||
---|---|---|
Dvůr Králové | Živanice | 26.10. 17:00 |
Benátky n/J | Česká Třebová | 26.10. 17:00 |
Jablonec nad Jizerou | Týniště nad Orlicí | 26.10. 17:00 |
Pěnčín/Turnov | Vysoké Mýto | 26.10. 17:00 |
Dobrovice | Český Brod | 26.10. 17:00 |
Trutnov | Pardubice B | 26.10. 17:00 |
Sparta Kutná Hora | Ústí n. Orlicí | 26.10. 17:00 |
Náchod | Letohrad | 26.10. 17:00 |
13. kolo (Ne 2. listopadu - 17:00) | ||
---|---|---|
Letohrad | Dvůr Králové | 2.11. 17:00 |
Ústí n. Orlicí | Náchod | 2.11. 17:00 |
Pardubice B | Sparta Kutná Hora | 2.11. 17:00 |
Český Brod | Trutnov | 2.11. 17:00 |
Vysoké Mýto | Dobrovice | 2.11. 17:00 |
Týniště nad Orlicí | Pěnčín/Turnov | 2.11. 17:00 |
Česká Třebová | Jablonec nad Jizerou | 2.11. 17:00 |
Živanice | Benátky n/J | 2.11. 17:00 |
14. kolo (Ne 9. listopadu - 17:00) | ||
---|---|---|
Dvůr Králové | Benátky n/J | 9.11. 17:00 |
Jablonec nad Jizerou | Živanice | 9.11. 17:00 |
Pěnčín/Turnov | Česká Třebová | 9.11. 17:00 |
Dobrovice | Týniště nad Orlicí | 9.11. 17:00 |
Trutnov | Vysoké Mýto | 9.11. 17:00 |
Sparta Kutná Hora | Český Brod | 9.11. 17:00 |
Náchod | Pardubice B | 9.11. 17:00 |
Letohrad | Ústí n. Orlicí | 9.11. 17:00 |
15. kolo (Ne 16. listopadu - 17:00) | ||
---|---|---|
Ústí n. Orlicí | Dvůr Králové | 16.11. 17:00 |
Pardubice B | Letohrad | 16.11. 17:00 |
Český Brod | Náchod | 16.11. 17:00 |
Vysoké Mýto | Sparta Kutná Hora | 16.11. 17:00 |
Týniště nad Orlicí | Trutnov | 16.11. 17:00 |
Česká Třebová | Dobrovice | 16.11. 17:00 |
Živanice | Pěnčín/Turnov | 16.11. 17:00 |
Benátky n/J | Jablonec nad Jizerou | 16.11. 17:00 |
16. kolo (So 21. března - 17:00) | ||
---|---|---|
Dvůr Králové | Jablonec nad Jizerou | 21.3. 17:00 |
Benátky n/J | Pěnčín/Turnov | 21.3. 17:00 |
Živanice | Dobrovice | 21.3. 17:00 |
Česká Třebová | Trutnov | 21.3. 17:00 |
Týniště nad Orlicí | Sparta Kutná Hora | 21.3. 17:00 |
Vysoké Mýto | Náchod | 21.3. 17:00 |
Český Brod | Letohrad | 21.3. 17:00 |
Pardubice B | Ústí n. Orlicí | 21.3. 17:00 |
17. kolo (So 28. března - 17:00) | ||
---|---|---|
Pardubice B | Dvůr Králové | 28.3. 17:00 |
Ústí n. Orlicí | Český Brod | 28.3. 17:00 |
Letohrad | Vysoké Mýto | 28.3. 17:00 |
Náchod | Týniště nad Orlicí | 28.3. 17:00 |
Sparta Kutná Hora | Česká Třebová | 28.3. 17:00 |
Trutnov | Živanice | 28.3. 17:00 |
Dobrovice | Benátky n/J | 28.3. 17:00 |
Pěnčín/Turnov | Jablonec nad Jizerou | 28.3. 17:00 |
18. kolo (So 4. dubna - 17:00) | ||
---|---|---|
Dvůr Králové | Pěnčín/Turnov | 4.4. 17:00 |
Jablonec nad Jizerou | Dobrovice | 4.4. 17:00 |
Benátky n/J | Trutnov | 4.4. 17:00 |
Živanice | Sparta Kutná Hora | 4.4. 17:00 |
Česká Třebová | Náchod | 4.4. 17:00 |
Týniště nad Orlicí | Letohrad | 4.4. 17:00 |
Vysoké Mýto | Ústí n. Orlicí | 4.4. 17:00 |
Český Brod | Pardubice B | 4.4. 17:00 |
19. kolo (So 11. dubna - 17:00) | ||
---|---|---|
Český Brod | Dvůr Králové | 11.4. 17:00 |
Pardubice B | Vysoké Mýto | 11.4. 17:00 |
Ústí n. Orlicí | Týniště nad Orlicí | 11.4. 17:00 |
Letohrad | Česká Třebová | 11.4. 17:00 |
Náchod | Živanice | 11.4. 17:00 |
Sparta Kutná Hora | Benátky n/J | 11.4. 17:00 |
Trutnov | Jablonec nad Jizerou | 11.4. 17:00 |
Dobrovice | Pěnčín/Turnov | 11.4. 17:00 |
20. kolo (So 18. dubna - 17:00) | ||
---|---|---|
Dvůr Králové | Dobrovice | 18.4. 17:00 |
Pěnčín/Turnov | Trutnov | 18.4. 17:00 |
Jablonec nad Jizerou | Sparta Kutná Hora | 18.4. 17:00 |
Benátky n/J | Náchod | 18.4. 17:00 |
Živanice | Letohrad | 18.4. 17:00 |
Česká Třebová | Ústí n. Orlicí | 18.4. 17:00 |
Týniště nad Orlicí | Pardubice B | 18.4. 17:00 |
Vysoké Mýto | Český Brod | 18.4. 17:00 |
21. kolo (So 25. dubna - 17:00) | ||
---|---|---|
Vysoké Mýto | Dvůr Králové | 25.4. 17:00 |
Český Brod | Týniště nad Orlicí | 25.4. 17:00 |
Pardubice B | Česká Třebová | 25.4. 17:00 |
Ústí n. Orlicí | Živanice | 25.4. 17:00 |
Letohrad | Benátky n/J | 25.4. 17:00 |
Náchod | Jablonec nad Jizerou | 25.4. 17:00 |
Sparta Kutná Hora | Pěnčín/Turnov | 25.4. 17:00 |
Trutnov | Dobrovice | 25.4. 17:00 |
22. kolo (So 2. května - 17:00) | ||
---|---|---|
Dvůr Králové | Trutnov | 2.5. 17:00 |
Dobrovice | Sparta Kutná Hora | 2.5. 17:00 |
Pěnčín/Turnov | Náchod | 2.5. 17:00 |
Jablonec nad Jizerou | Letohrad | 2.5. 17:00 |
Benátky n/J | Ústí n. Orlicí | 2.5. 17:00 |
Živanice | Pardubice B | 2.5. 17:00 |
Česká Třebová | Český Brod | 2.5. 17:00 |
Týniště nad Orlicí | Vysoké Mýto | 2.5. 17:00 |
23. kolo (So 9. května - 17:00) | ||
---|---|---|
Týniště nad Orlicí | Dvůr Králové | 9.5. 17:00 |
Vysoké Mýto | Česká Třebová | 9.5. 17:00 |
Český Brod | Živanice | 9.5. 17:00 |
Pardubice B | Benátky n/J | 9.5. 17:00 |
Ústí n. Orlicí | Jablonec nad Jizerou | 9.5. 17:00 |
Letohrad | Pěnčín/Turnov | 9.5. 17:00 |
Náchod | Dobrovice | 9.5. 17:00 |
Sparta Kutná Hora | Trutnov | 9.5. 17:00 |
24. kolo (So 16. května - 17:00) | ||
---|---|---|
Dvůr Králové | Sparta Kutná Hora | 16.5. 17:00 |
Trutnov | Náchod | 16.5. 17:00 |
Dobrovice | Letohrad | 16.5. 17:00 |
Pěnčín/Turnov | Ústí n. Orlicí | 16.5. 17:00 |
Jablonec nad Jizerou | Pardubice B | 16.5. 17:00 |
Benátky n/J | Český Brod | 16.5. 17:00 |
Živanice | Vysoké Mýto | 16.5. 17:00 |
Česká Třebová | Týniště nad Orlicí | 16.5. 17:00 |
25. kolo (So 23. května - 17:00) | ||
---|---|---|
Česká Třebová | Dvůr Králové | 23.5. 17:00 |
Týniště nad Orlicí | Živanice | 23.5. 17:00 |
Vysoké Mýto | Benátky n/J | 23.5. 17:00 |
Český Brod | Jablonec nad Jizerou | 23.5. 17:00 |
Pardubice B | Pěnčín/Turnov | 23.5. 17:00 |
Ústí n. Orlicí | Dobrovice | 23.5. 17:00 |
Letohrad | Trutnov | 23.5. 17:00 |
Náchod | Sparta Kutná Hora | 23.5. 17:00 |
26. kolo (So 30. května - 17:00) | ||
---|---|---|
Dvůr Králové | Náchod | 30.5. 17:00 |
Sparta Kutná Hora | Letohrad | 30.5. 17:00 |
Trutnov | Ústí n. Orlicí | 30.5. 17:00 |
Dobrovice | Pardubice B | 30.5. 17:00 |
Pěnčín/Turnov | Český Brod | 30.5. 17:00 |
Jablonec nad Jizerou | Vysoké Mýto | 30.5. 17:00 |
Benátky n/J | Týniště nad Orlicí | 30.5. 17:00 |
Živanice | Česká Třebová | 30.5. 17:00 |
27. kolo (So 6. června - 17:00) | ||
---|---|---|
Živanice | Dvůr Králové | 6.6. 17:00 |
Česká Třebová | Benátky n/J | 6.6. 17:00 |
Týniště nad Orlicí | Jablonec nad Jizerou | 6.6. 17:00 |
Vysoké Mýto | Pěnčín/Turnov | 6.6. 17:00 |
Český Brod | Dobrovice | 6.6. 17:00 |
Pardubice B | Trutnov | 6.6. 17:00 |
Ústí n. Orlicí | Sparta Kutná Hora | 6.6. 17:00 |
Letohrad | Náchod | 6.6. 17:00 |
28. kolo (So 13. června - 17:00) | ||
---|---|---|
Dvůr Králové | Letohrad | 13.6. 17:00 |
Náchod | Ústí n. Orlicí | 13.6. 17:00 |
Sparta Kutná Hora | Pardubice B | 13.6. 17:00 |
Trutnov | Český Brod | 13.6. 17:00 |
Dobrovice | Vysoké Mýto | 13.6. 17:00 |
Pěnčín/Turnov | Týniště nad Orlicí | 13.6. 17:00 |
Jablonec nad Jizerou | Česká Třebová | 13.6. 17:00 |
Benátky n/J | Živanice | 13.6. 17:00 |
29. kolo (So 20. června - 17:00) | ||
---|---|---|
Benátky n/J | Dvůr Králové | 20.6. 17:00 |
Živanice | Jablonec nad Jizerou | 20.6. 17:00 |
Česká Třebová | Pěnčín/Turnov | 20.6. 17:00 |
Týniště nad Orlicí | Dobrovice | 20.6. 17:00 |
Vysoké Mýto | Trutnov | 20.6. 17:00 |
Český Brod | Sparta Kutná Hora | 20.6. 17:00 |
Pardubice B | Náchod | 20.6. 17:00 |
Ústí n. Orlicí | Letohrad | 20.6. 17:00 |
30. kolo (So 27. června - 17:00) | ||
---|---|---|
Dvůr Králové | Ústí n. Orlicí | 27.6. 17:00 |
Letohrad | Pardubice B | 27.6. 17:00 |
Náchod | Český Brod | 27.6. 17:00 |
Sparta Kutná Hora | Vysoké Mýto | 27.6. 17:00 |
Trutnov | Týniště nad Orlicí | 27.6. 17:00 |
Dobrovice | Česká Třebová | 27.6. 17:00 |
Pěnčín/Turnov | Živanice | 27.6. 17:00 |
Jablonec nad Jizerou | Benátky n/J | 27.6. 17:00 |