Los soutěže
Liga mistrů 2014/2015
1. kolo (Út 16. září - 20:45) | ||
---|---|---|
Galatasaray | Anderlecht | 1:1 |
Olympiakos Pireus | Atlético Madrid | 3:2 |
Liverpool | Ludogorets Razgrad | 2:1 |
Monako | Leverkusen | 1:0 |
Benfica | Zenit Petrohrad | 0:2 |
Dortmund | Arsenal | 2:0 |
Juventus | Malmö | 2:0 |
Real Madrid | Basilej | 5:1 |
1. kolo (St 17. září - 20:45) | ||
---|---|---|
AS Řím | CSKA Moskva | 5:1 |
Chelsea | Schalke 04 | 1:1 |
FC Porto | Borisov | 6:0 |
Barcelona | Apoel Nikósie | 1:0 |
Maribor | Sporting Lisabon | 1:1 |
Bayern Mnichov | Manchester City | 1:0 |
Bilbao | Šachtar Doněck | 0:0 |
Ajax | Paříž SG | 1:1 |
2. kolo (Út 30. září - 20:45) | ||
---|---|---|
Sporting Lisabon | Chelsea | 0:1 |
CSKA Moskva | Bayern Mnichov | 0:1 |
Šachtar Doněck | FC Porto | 2:2 |
Paříž SG | Barcelona | 3:2 |
Manchester City | AS Řím | 1:1 |
Schalke 04 | Maribor | 1:1 |
Apoel Nikósie | Ajax | 1:1 |
Borisov | Bilbao | 2:1 |
2. kolo (St 1. října - 20:45) | ||
---|---|---|
Basilej | Liverpool | 1:0 |
Zenit Petrohrad | Monako | 0:0 |
Malmö | Olympiakos Pireus | 2:0 |
Arsenal | Galatasaray | 4:1 |
Atlético Madrid | Juventus | 1:0 |
Leverkusen | Benfica | 3:1 |
Anderlecht | Dortmund | 0:3 |
Ludogorets Razgrad | Real Madrid | 1:2 |
3. kolo (Út 21. října - 20:45) | ||
---|---|---|
CSKA Moskva | Manchester City | 2:2 |
Apoel Nikósie | Paříž SG | 0:1 |
Borisov | Šachtar Doněck | 0:7 |
Schalke 04 | Sporting Lisabon | 4:3 |
AS Řím | Bayern Mnichov | 1:7 |
FC Porto | Bilbao | 2:1 |
Barcelona | Ajax | 3:1 |
Chelsea | Maribor | 6:0 |
3. kolo (St 22. října - 20:45) | ||
---|---|---|
Atlético Madrid | Malmö | 5:0 |
Anderlecht | Arsenal | 1:2 |
Leverkusen | Zenit Petrohrad | 2:0 |
Ludogorets Razgrad | Basilej | 1:0 |
Galatasaray | Dortmund | 0:4 |
Olympiakos Pireus | Juventus | 1:0 |
Liverpool | Real Madrid | 0:3 |
Monako | Benfica | 0:0 |
4. kolo (Út 4. listopadu - 20:45) | ||
---|---|---|
Arsenal | Anderlecht | 3:3 |
Malmö | Atlético Madrid | 0:2 |
Zenit Petrohrad | Leverkusen | 1:2 |
Basilej | Ludogorets Razgrad | 4:0 |
Benfica | Monako | 1:0 |
Dortmund | Galatasaray | 4:1 |
Juventus | Olympiakos Pireus | 3:2 |
Real Madrid | Liverpool | 1:0 |
4. kolo (St 5. listopadu - 20:45) | ||
---|---|---|
Manchester City | CSKA Moskva | 1:2 |
Sporting Lisabon | Schalke 04 | 4:2 |
Paříž SG | Apoel Nikósie | 1:0 |
Šachtar Doněck | Borisov | 5:0 |
Bilbao | FC Porto | 0:2 |
Ajax | Barcelona | 0:2 |
Maribor | Chelsea | 1:1 |
Bayern Mnichov | AS Řím | 2:0 |
5. kolo (Út 25. listopadu - 20:45) | ||
---|---|---|
Schalke 04 | Chelsea | 0:5 |
CSKA Moskva | AS Řím | 1:1 |
Borisov | FC Porto | 0:3 |
Apoel Nikósie | Barcelona | 0:4 |
Šachtar Doněck | Bilbao | 0:1 |
Manchester City | Bayern Mnichov | 3:2 |
Sporting Lisabon | Maribor | 3:1 |
Paříž SG | Ajax | 3:1 |
5. kolo (St 26. listopadu - 20:45) | ||
---|---|---|
Atlético Madrid | Olympiakos Pireus | 4:0 |
Anderlecht | Galatasaray | 2:0 |
Zenit Petrohrad | Benfica | 1:0 |
Ludogorets Razgrad | Liverpool | 2:2 |
Malmö | Juventus | 0:2 |
Basilej | Real Madrid | 0:1 |
Leverkusen | Monako | 0:1 |
Arsenal | Dortmund | 2:0 |
6. kolo (Út 9. prosince - 20:45) | ||
---|---|---|
Monako | Zenit Petrohrad | 2:0 |
Liverpool | Basilej | 1:1 |
Olympiakos Pireus | Malmö | 4:2 |
Galatasaray | Arsenal | 1:4 |
Dortmund | Anderlecht | 1:1 |
Juventus | Atlético Madrid | 0:0 |
Real Madrid | Ludogorets Razgrad | 4:0 |
Benfica | Leverkusen | 0:0 |
6. kolo (St 10. prosince - 20:45) | ||
---|---|---|
Barcelona | Paříž SG | 3:1 |
Chelsea | Sporting Lisabon | 3:1 |
FC Porto | Šachtar Doněck | 1:1 |
AS Řím | Manchester City | 0:2 |
Bayern Mnichov | CSKA Moskva | 3:0 |
Maribor | Schalke 04 | 0:1 |
Ajax | Apoel Nikósie | 4:0 |
Bilbao | Borisov | 2:0 |
úvodní zápasy čtvrtfinále (Út 14. dubna - 20:45) | ||
---|---|---|
Atlético Madrid | Real Madrid | 0:0 |
Juventus | Monako | 1:0 |
Paříž SG | Barcelona | 1:3 |
FC Porto | Bayern Mnichov | 3:1 |
odvety čtvrtfinále (Út 21. dubna - 20:45) | ||
---|---|---|
Real Madrid | Atlético Madrid | 1:0 |
Monako | Juventus | 0:0 |
Barcelona | Paříž SG | 2:0 |
Bayern Mnichov | FC Porto | 6:1 |
úvodní zápasy semifinále (Út 5. května - 20:45) | ||
---|---|---|
Juventus | Real Madrid | 2:1 |
Barcelona | Bayern Mnichov | 3:0 |
odvety semifinále (Út 12. května - 20:45) | ||
---|---|---|
Real Madrid | Juventus | 1:1 |
Bayern Mnichov | Barcelona | 3:2 |