Bývalý člen slovenské reprezentace do 21 let hrál za Inter Bratislava, Petržalku a Žilinu, odkud v září 2012 zamířil na hostování do Baníku Ostrava. V zimě si jej slovenský klub stáhl nazpátek.

Žilina19.2.2013doposud
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2012/201321.9.2012 − 19.2.2013Ostrava681981030010
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Slovácko - Ostrava 2:2, hosté vedli, pak prohrávali a nedali penaltu

28.9.2013  18:56
Ostravští fotbalisté nezdar z pohárového utkání v Ústí nad Labem částečně napravili. V 10. kole první ligy v Uherském Hradišti vyhráli poločas, ale Slovácko během šesti minut v úvodu druhé půle...  celý článek

Nový návrh ze Slovenska: fotbalová liga s týmy z Moravy a Slezska

28.3.2013  9:44
Fotbaloví bossové znovu oživují projekt česko-slovenské fotbalové ligy. Mluví se o ní stále hlasitěji, ale ještě před ní by mohla vzniknout jiná společná soutěž, a to slovensko-moravská liga. S...  celý článek

Útočník Majtán už na jaře Ostravě nepomůže, stáhla si ho Žilina

21.2.2013  9:11
"Od takového útočníka, jako je Milan Baroš, se budu mít co učit," říkal ještě v sobotu útočník fotbalistů Baníku Ostrava Tomáš Majtán. Jenže s Barošem si už nezahraje. Vrací se z hostování v...  celý článek

Mohlo to být ještě lepší, říká nový střelec Ostravy Majtán

8.11.2012  10:34
Tomáš Majtán oživil útok fotbalového Baníku Ostrava. Někdejší slovenský reprezentant do 21 let, odchovanec Interu Bratislava, si hned, když přišel na hostování ze Žiliny, vybojoval místo v...  celý článek

Tomáš Majtán vstřelil první gól, ale mrzí ho další ztráta bodů

1.10.2012  12:33
Slovenský útočník Tomáš Majtán po svém příchodu do Baníku Ostrava potřeboval v lize 34 minut na to, aby dal první gól. Trefil se v sobotu proti Mladé Boleslavi, ve svém druhém ligovém utkání v...  celý článek

V Rakousku začala liga kuriózně: čtyři penalty za půli pro Wiener Neustadt

17.7.2010  21:17, aktualizováno  18.7 21:24
Vedle Gambrinus ligy odstartovaly nejvyšší fotbalové soutěže také v sousedních zemích: v Rakousku a na Slovensku. Na rozdíl od Sparty slovenský mistr nezaváhal, Žilina porazila Zlaté Moravce. V...  celý článek

Sen o lize padl. Ostrava neměla na divizního fotbalistu peníze

5.4.2013  10:41
Už měl sbaleno a chystal se na cestu za angažmá v nejvyšší soutěži. Nadšení fotbalisty Aleše Melechovského se však proměnilo ve zklamání. Baník Ostrava na poslední chvíli zrušil jeho angažmá,...  celý článek

Do kádru ostravských fotbalistů se před Plzní vracejí všichni marodi

28.2.2013  11:23
Snad se nikdo nezraní. Snad už nikdo neonemocní. Pak budou fotbalisté Baníku Ostrava proti Viktorii Plzeň kompletní. Ostravští na hřišti lídra první ligy nastoupí v 18. kole v neděli od 20 hodin.  celý článek

Ostravští fotbalisté vědí: Na jaře v boji o záchranu nesmíme panikařit

26.2.2013  10:05
Nepanikařit! To bude podle Martina Pulpita, trenéra fotbalistů Baníku Ostrava, na jaru nejtěžší. "Pokud se nám nepovede nějaké utkání, nesmíme panikařit, protože naše mužstvo sílu a kvalitu má,"...  celý článek

Ostravský trenér Pulpit z přetlaku v útoku zamotanou hlavu nemá

20.2.2013  9:11
Bude útočník Milan Baroš připravený na úvodní utkání jarní části první fotbalové ligy? To si zatím netroufá říct samotný hráč ani trenér Martin Pulpit. Baník Ostrava přitom v sobotu od 15 hodin...  celý článek

Už jde do tuhého. Boj ostravských fotbalistů o místo v sestavě začíná

31.1.2013  12:22
Kraut vystřelil z dvaceti metrů k pravé tyči. Míč proletěl nad padajícím brankářem Bubou. Byla to poslední rána, poslední akce zápasu. Fotbalisté Baníku Ostrava ve středečním přípravném utkání...  celý článek

Snad ještě nějaký bod získáme, věří ostravský útočník Majtán

20.11.2012  9:34
Závěrečná podzimní kola první ligy jsou pro fotbalisty Baníku Ostrava jako pořádně divoká horská dráha. Po prohře v Příbrami 1:2 klesli na poslední místo. Když porazili Teplice, poskočili na 14....  celý článek

Změny na poslední chvíli: Fillo do Boleslavi, Afričan do Sparty

21.9.2012  15:08, aktualizováno  21:13
Ve čtvrtek večer ještě nastoupil na pár minut v pohárovém utkání proti Coimbře. Pro fotbalistu Martina Filla to byl na delší dobu poslední zápas za Plzeň. Ligový lídr šestadvacetiletého útočníka...  celý článek

Žilina v Lize mistrů: v historii není nejhorší, ale jeden negativní rekord drží

9.12.2010  14:18
Nezískali ani bod, inkasovali spoustu gólů. Navzdory tomu fotbalisté Žiliny nemají nejhorší bilanci v základní fázi Ligy mistrů v historii. "Od naší účasti jsem čekal víc, aspoň jeden bod," řekl...  celý článek

K úspěchu na Chelsea jsme měli blízko, povzdechl žilinský kouč Hapal

24.11.2010  9:13
Hodně zklamán z úterní prohry 1:2 s domácí Chelsea v Lize mistrů je trenér žilinských fotbalistů Pavel Hapal. Kouč je přesvědčený, že jeho slovenský tým měl k úspěchu blízko. Z vítězného gólu...  celý článek

10:0! Eindhoven v Nizozemsku exceloval. Rangers ovládli slavné derby

23.10.2010  19:17, aktualizováno  24.10 16:53
Neuvěřitelných deset gólů nasázeli fotbalisté PSV Eindhoven v 10. kole nizozemské ligy Feyenoordu Rotterdam. Navíc si pojistili první místo v tabulce. Ve Skotsku ovládli slavné derby Rangers,...  celý článek

Žilina už nebyla pro smích, ale sklidila potlesk. Snad přijdou body, věří kouč

20.10.2010  12:12
Třetí zápas a zase nic. Fotbalová Žilina v Lize mistrů znovu prohrála, přesto se z Marseille vrátila s potleskem. "Myslím si, že asi nikdo nečekal, že předvedeme tak dobrý výkon," řekl český...  celý článek

Liga mistrů v Česku nebude, raduje se Slovensko: Žilina - Sparta 1:0

25.8.2010  20:14, aktualizováno  22:35
Žilina (Od zvláštního zpravodaje iDNES.cz) Liga mistrů v Česku další rok nebude. Sparťanští fotbalisté v odvetě play-off v Žilině nedokázali zvrátit nepříznivé skóre z úvodního zápasu z Prahy a znovu podlehli.  celý článek

Český fotbal padá pořád níž a níž. Je už tohle dno?

19.8.2010  7:00
O slovenském mistrovi ze Žiliny se traduje, že je klubem pro odložené české fotbalisty. V sestavě najdete třeba jistého Emila Rilkeho a do hry naskakují i další hráči, o kterých čeští fanoušci...  celý článek

Baroš po zranění poprvé nastoupil: gól nedal a dostal žlutou kartu

13.8.2010  19:55, aktualizováno  15.8 23:05
Český fotbalista Milan Baroš hrál po zranění zase fotbal. V 1. kole turecké ligy byl posledních dvacet minut u porážky Galatasaraye se Sivassporem. Blýskl se i další Čech - od podpisu nové...  celý článek

© Copyright 1999–2014 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je součástí koncernu AGROFERT ovládaného Ing. Andrejem Babišem.