Příbramský odchovanec, v lednu 2010 zařazen do ligového áčka. V lednu 2013 odešel do střížkovských Bohemians Praha. Po půl roce je zpátky v Příbrami

2009/20102.1.2010 − 1.1.2013Příbram0000300000
2010/201173613941400000
2011/20128181688800000
2012/2013411844700010
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Začíná druholigové jaro. Co ukáže posílený Střížkov s Horníkem?

9.3.2013  12:20
V sobotu startuje jarní část druhé nejvyšší fotbalové soutěže, ve které pražské fanoušky zajímají hlavně tři týmy - po podzimu vedoucí Bohemians 1905, třetí Žižkov a jedenáctí Bohemians Praha.  celý článek

Fotbalová Příbram získala bouřliváka Abrahama a Kuvajťana Mašána

22.1.2013  15:28
Fotbalisty Příbrami posílí kuvajtský reprezentační záložník Abdulazíz Mašán. V posledním týmu první ligy podepsal smlouvu na dva roky. Na hostování přichází také zkušený, avšak kontroverzní...  celý článek

Jablonec - Příbram 2:2, závěrečná smršť připravila Severočechy o výhru

14.9.2012  20:10, aktualizováno  22:34
Sedmé kolo fotbalové ligy začalo duelem třetího Jablonce s Příbramí. Domácí po krásných trefách Zoubeleho a Kovaříka vedli 2:0, ale v posledních minutách dvakrát inkasovali a přišli o šanci...  celý článek

Příbram - Slovácko 0:1, domácí k bodům nedovedl ani nový kouč Marko

1.9.2012  17:51
Ani nový trenér Karol Marko nedokázal pozvednout Příbram z výsledkové bídy. Středočeši se nedočkali vítězství ani v 6. kole, tentokrát prohráli doma se Slováckem 0:1. Jediný gól jinak nudného...  celý článek

24.5.2012  8:59
Prázdná brána, míč na noze metr od čáry, a přesto to není gól. Trefa do vlastní branky nebo přihrávka přímo soupeři, který snadno skóruje. Prostě nepochopitelná selhání. V anketě iDNES.cz zvolte...  celý článek

5.5.2012  17:34
Ten verdikt rozčílil Příbram, ale naštval i Bohemians se Žižkovem. Na pokyn asistenta rozhodčího Martina Večeři ve druhé minutě nastavení utkání 28. kola neuznal sudí Miroslav Zelinka...  celý článek

I díky neotřelé fintě je fotbalová Příbram ve hře o evropské poháry

10.4.2012  7:34
Vzpomínáte na fintu Rudolfa Otepky? Po originálně rozehraném rohovém kopu tehdy v Příbrami inkasovala udivená Sparta. O víkendu vymysleli neotřelý kousek Zdeněk Koukal s Tomášem Pilíkem a...  celý článek

Fotbalová liga: V Praze bojují na dálku o prvenství Sparta a Liberec

30.3.2012  16:08
Po páteční předehrávce Bohemians 1905 - Žižkov pokračuje 23. kolo první fotbalové ligy šesti zápasy v neděli a pondělní dohrávkou Ostrava - Plzeň.  celý článek

Příbram - Hradec 0:0, domácí opět nedali gól, hosté trefili břevno

3.3.2012  14:43, aktualizováno  16:54
Příbramští fotbalisté nemohou navázat na vydařený podzim, ani ve svém třetím jarním utkání nedali gól a v 19. kole proti Hradci Králové brali jen bod. Oba týmy měly v každém poločase velkou...  celý článek

Střelecké prokletí Příbrami pod žižkovským vysílačem zlomil Pleško

5.12.2011  13:46
Přes sedm hodin nedali fotbalisté Příbrami na Žižkově gól. Povedlo se to až Lukáši Pleškovi. I díky tomu vyhráli nedělní dopolední duel Středočeši 2:1.   celý článek

Pleško pobavil diváky kličkou à la Messi, Příbram čtyřmi góly

24.10.2011  13:49
Fotbalová Příbram si letos dala za úkol, že bude bavit fanoušky pohlednou útočnou hrou. Za své si to vzal i nejzkušenější hráč Lukáš Pleško. Proti Olomouci se parádně trefil z trestného kopu a...  celý článek

Příbram - Sparta 0:3, Letenští překonali svůj vlastní čerstvý rekord

1.10.2011  19:10
Fotbalisté Sparty jsou v tomto ligovém ročníku k nezastavení. Tentokrát bez problémů zdolali domácí Příbram 3:0 a na vítěznou podzimní šňůru navlékli v 9. kole devátý korálek. Letenští zápas...  celý článek

Příbram - Bohemians 0:1, domácí přišli o sérii bez porážky

2.4.2011  17:59, aktualizováno  19:29
Fotbalisté Bohemians 1905 na jaře pokračují ve skvělých výsledcích. Ve 22. ligovém kole vyhráli 1:0 v Příbrami a bodovali potřetí za sebou. Jediný gól zápasu vstřelil v 77. minutě Bartek.  celý článek

Příbram musí opět naplno bodovat, chybět jí ale bude Klesa s Nohýnkem

2.4.2011  10:03
Fotbalisté Příbrami se v první lize po porážce v Hradci Králové nedokázali oddálit od sestupových příček a tříbodový náskok na patnácté Brno je rozhodně nemůže nechat klidnými. V sobotu od 17...  celý článek

Příbram trefila první jarní gól i výhru. Zajistil je mladíček Štochl

14.3.2011  11:48
Zpracoval si balon na malém vápně a sám proti brankáři soupeře nezaváhal. Míč poslal nekompromisně po zemi pod jeho nohama. „Gól!“ Zaznělo jednohlasně prořídlými příbramskými tribunami. Jeho...  celý článek

© Copyright 1999–2014 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je součástí koncernu AGROFERT ovládaného Ing. Andrejem Babišem.