2009/20102.1.2010 − 1.1.2013Příbram0000300000
2010/201173613941400000
2011/20128181688800000
2012/2013411844700010
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Budějovicím i Táborsku chybějí střelci. Přesto věří v posun tabulkou

4.3.2016  10:02
Startuje druhá fotbalová liga. I když oba jihočeské týmy kádry hodně obměnily, před začátkem jara řešily podobný problém. Útok. Ten může být jejich slabinou.  celý článek

Po deseti letech od prvního gólu se fotbalista Pilík dočkal hattricku

30.9.2015  12:24
Fotbalová Příbram hraje první ligu od roku 1998. Od té doby jen tři její hráči trefili v utkání nejvyšší soutěže hattrick. Horst Siegl, Daniel Huňa a nyní proti Jihlavě také Tomáš Pilík.  celý článek

Šup na páté místo. Fotbalová Příbram už vážně mluví o Evropě

27.4.2015  11:53
Kdo letos pasoval Příbram na boj o záchranu ve fotbalové lize, šeredně se spletl. Tradiční účastník bitev o udržení má letos výsledky k nepoznání a díky tomu i úplně jiné ambice.  celý článek

Začíná druholigové jaro. Co ukáže posílený Střížkov s Horníkem?

9.3.2013  12:20
V sobotu startuje jarní část druhé nejvyšší fotbalové soutěže, ve které pražské fanoušky zajímají hlavně tři týmy - po podzimu vedoucí Bohemians 1905, třetí Žižkov a jedenáctí Bohemians Praha.  celý článek

Fotbalová Příbram získala bouřliváka Abrahama a Kuvajťana Mašána

22.1.2013  15:28
Fotbalisty Příbrami posílí kuvajtský reprezentační záložník Abdulazíz Mašán. V posledním týmu první ligy podepsal smlouvu na dva roky. Na hostování přichází také zkušený, avšak kontroverzní...  celý článek

Jablonec - Příbram 2:2, závěrečná smršť připravila Severočechy o výhru

14.9.2012  20:10, aktualizováno  22:34
Sedmé kolo fotbalové ligy začalo duelem třetího Jablonce s Příbramí. Domácí po krásných trefách Zoubeleho a Kovaříka vedli 2:0, ale v posledních minutách dvakrát inkasovali a přišli o šanci...  celý článek

Příbram - Slovácko 0:1, domácí k bodům nedovedl ani nový kouč Marko

1.9.2012  17:51
Ani nový trenér Karol Marko nedokázal pozvednout Příbram z výsledkové bídy. Středočeši se nedočkali vítězství ani v 6. kole, tentokrát prohráli doma se Slováckem 0:1. Jediný gól jinak nudného...  celý článek

24.5.2012  8:59
Prázdná brána, míč na noze metr od čáry, a přesto to není gól. Trefa do vlastní branky nebo přihrávka přímo soupeři, který snadno skóruje. Prostě nepochopitelná selhání. V anketě iDNES.cz zvolte...  celý článek

5.5.2012  17:34
Ten verdikt rozčílil Příbram, ale naštval i Bohemians se Žižkovem. Na pokyn asistenta rozhodčího Martina Večeři ve druhé minutě nastavení utkání 28. kola neuznal sudí Miroslav Zelinka...  celý článek

I díky neotřelé fintě je fotbalová Příbram ve hře o evropské poháry

10.4.2012  7:34
Vzpomínáte na fintu Rudolfa Otepky? Po originálně rozehraném rohovém kopu tehdy v Příbrami inkasovala udivená Sparta. O víkendu vymysleli neotřelý kousek Zdeněk Koukal s Tomášem Pilíkem a...  celý článek

Fotbalová liga: V Praze bojují na dálku o prvenství Sparta a Liberec

30.3.2012  16:08
Po páteční předehrávce Bohemians 1905 - Žižkov pokračuje 23. kolo první fotbalové ligy šesti zápasy v neděli a pondělní dohrávkou Ostrava - Plzeň.  celý článek

Příbram - Hradec 0:0, domácí opět nedali gól, hosté trefili břevno

3.3.2012  14:43, aktualizováno  16:54
Příbramští fotbalisté nemohou navázat na vydařený podzim, ani ve svém třetím jarním utkání nedali gól a v 19. kole proti Hradci Králové brali jen bod. Oba týmy měly v každém poločase velkou...  celý článek

Střelecké prokletí Příbrami pod žižkovským vysílačem zlomil Pleško

5.12.2011  13:46
Přes sedm hodin nedali fotbalisté Příbrami na Žižkově gól. Povedlo se to až Lukáši Pleškovi. I díky tomu vyhráli nedělní dopolední duel Středočeši 2:1.   celý článek

Pleško pobavil diváky kličkou à la Messi, Příbram čtyřmi góly

24.10.2011  13:49
Fotbalová Příbram si letos dala za úkol, že bude bavit fanoušky pohlednou útočnou hrou. Za své si to vzal i nejzkušenější hráč Lukáš Pleško. Proti Olomouci se parádně trefil z trestného kopu a...  celý článek

Příbram - Sparta 0:3, Letenští překonali svůj vlastní čerstvý rekord

1.10.2011  19:10
Fotbalisté Sparty jsou v tomto ligovém ročníku k nezastavení. Tentokrát bez problémů zdolali domácí Příbram 3:0 a na vítěznou podzimní šňůru navlékli v 9. kole devátý korálek. Letenští zápas...  celý článek

Příbram - Bohemians 0:1, domácí přišli o sérii bez porážky

2.4.2011  17:59, aktualizováno  19:29
Fotbalisté Bohemians 1905 na jaře pokračují ve skvělých výsledcích. Ve 22. ligovém kole vyhráli 1:0 v Příbrami a bodovali potřetí za sebou. Jediný gól zápasu vstřelil v 77. minutě Bartek.  celý článek

Příbram musí opět naplno bodovat, chybět jí ale bude Klesa s Nohýnkem

2.4.2011  10:03
Fotbalisté Příbrami se v první lize po porážce v Hradci Králové nedokázali oddálit od sestupových příček a tříbodový náskok na patnácté Brno je rozhodně nemůže nechat klidnými. V sobotu od 17...  celý článek

Příbram trefila první jarní gól i výhru. Zajistil je mladíček Štochl

14.3.2011  11:48
Zpracoval si balon na malém vápně a sám proti brankáři soupeře nezaváhal. Míč poslal nekompromisně po zemi pod jeho nohama. „Gól!“ Zaznělo jednohlasně prořídlými příbramskými tribunami. Jeho...  celý článek

© 1999–2016 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je součástí koncernu AGROFERT ovládaného Ing. Andrejem Babišem.