416.8.2014Ml. BoleslavPříbram4:190Z0003.5
523.8.2014Č. BudějoviceMl. Boleslav2:190Z0103.5
630.8.2014Ml. BoleslavSlavia2:190Z0002.5
713.9.2014OstravaMl. Boleslav1:090Z0003
819.9.2014Ml. BoleslavTeplice:90Z000
Celkem v sezóně:36050103.13
  • Legenda ke sloupcům: K - kolo, SK - konečné skóre zápasu, M - počet odehraných minut, H - viz níže, G - góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty, ZN - viz níže
  • Legenda ke sloupci H (HRÁL): Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků
  • Legenda ke sloupci ZN (ZNÁMKA): 1 - vynikající výkon, 5 - velice špatný výkon
  • Poznámka: V tabulce jsou zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označeno mužstvo, za které nastoupil.
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2007/20081.7.2007 − 31.1.2009Slavia170022184320020
2008/2009120614140010020
2014/201515.8.2014 − ??Ml. Boleslav360440000010
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Věříš si? Wágner kývl a po penaltě mu na další gól stačily dvě minuty

17.8.2014  17:04
Pomáhal na všech frontách. Útočník Tomáš Wágner nejprve při ligové premiéře v základní sestavě Mladé Boleslavi dvěma góly v rozmezí dvou minut nasměřoval tým k výhře 4:1 nad Příbramí, po zápase...  celý článek

Tavares se pokusí o návrat do české ligy, zkusí ho Mladá Boleslav

30.7.2014  17:09
Kádr fotbalistů Mladé Boleslavi by mohla rozšířit bývalá opora Slavie Mickaël Tavares. Senegalský reprezentant narozený ve Francii by měl zřejmě už ve středu večer do středočeského klubu dorazit...  celý článek

Osmadvacet kroků k triumfu: cesta Slavie za obhajobou

18.5.2009  19:10
Dvacet zápasů bez porážky za sebou, suverénní vítězství v derby na Spartě. Ale také pět zápasů bez vítězství. I taková byla slávistická cesta za sedmnáctým ligovým titulem v historii.  celý článek