2008/20092.1.2009 − 10.7.2009Liberec48413500000
2010/201110.7.2009 − 1.2.2014Hradec Kr.160823185010020
2011/2012219526251220020
2012/2013213226260020001
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Mezi hradecké posily přibyl Petr Mareš. A mají být další

21.6.2014  9:37
Dva možné návraty a jeden zcela nový hráč. Tak zatím vypadá trojice nových jmen pro blížící se návrat fotbalistů Hradce Králové do nejvyšší soutěže. Na nedělním prvním letním tréninku se...  celý článek

Zúžení kádru Hradce jako první pocítil Hochmeister, jde na Střížkov

12.2.2014  8:17
Definitivní složení kádru, se kterým půjde Hradec Králové do závěrečné části přípravy a pak s velkou pravděpodobností i do jarních druholigových odvet, bude sice známé až před pátečním...  celý článek

Co si přeje Gedeon z Dukly k narozeninám? Tři body se Znojmem, říká

19.7.2013  8:44
"Tři body bych jako dárek samozřejmě bral," říká Patrik Gedeon, kapitán fotbalové Dukly. Právě v pátek, v den domácího zápasu svého mužstva s nováčkem ze Znojma, slaví veterán Gedeon osmatřicáté...  celý článek

Po týdnu nejistoty, co má se srdcem, Hochmeister hrál. A asi bude dál

25.3.2013  14:38
Stejně jak nečekaně před týdnem vypadl Radek Hochmeister ze sestavy Hradce pro ligové utkání se Spartou, tak se objevil na hřišti v pohárovém utkání v Plzni. Mezi tím zkušený hradecký fotbalista...  celý článek

V Hradci už jde do tuhého, ví Hochmeister, který nehrál kvůli srdci

19.3.2013  8:09
Jen dva dny před zápasem se Spartou se Radek Hochmeister dozvěděl, že kvůli možné srdeční vadě nesmí hrát. Hradecký fotbalista tak musel zápas jen sledovat jako divák.   celý článek

Jak zbrzdit střelce 13 ligových gólů? Poradí marod Hochmeister

2.3.2013  12:34
Kdyby nebyl zraněný, bránil by nejlepšího ligového kanonýra z Olomouce Michala Ordoše. Hradecký fotbalový stoper Radek Hochmeister však bude svým spoluhráčům v neděli jen držet palce.  celý článek

Dva Hradečtí se radovali z návratu, třetí čeká, co má s kolenem

25.2.2013  10:49
Jako by si zdravotních potíží neužil hradecký tým v průběhu podzimu více než dost. Hned po necelých sedmnácti minutách úvodního jarního zápasu v Jihlavě se totiž zranil zkušený Radek Hochmeister...  celý článek

1.10.2012  17:36
Nejradši by se vypařili ze hřiště, zmizeli z dohledu fanoušků, nekoukali na radost soupeře. Královéhradecký gólman Tomáš Koubek, příbramský záložník Zdeněk Koukal a tepličtí obránci předvedli v...  celý článek

Hochmeister hned po ruce věděl, že přijdou vyloučení a penalta

1.10.2012  9:45
S vyloženým úmyslem zasáhnout míč rukou a překazit tím šanci soupeře hradecký záložník Radek Hochmeister do výskoku v 65. min. zápasu s Libercem sice nešel, ale když akce skončila, věděl, že je...  celý článek

Hradec - Liberec 2:2, na góly Štajnera domácí pokaždé odpověděli

30.9.2012  19:04
Fotbalový mistr už čtyři zápasy čeká na vítězství. Blízko k němu měli Liberečtí v 9. kole první ligy na hřišti Hradce Králové. Dvakrát vedli, ale domácí pokaždé vyrovnali. Na 2:2 dával bosenský...  celý článek

Proslov zkušených, sezení s vedením. Hradečtí fotbalisté řeší krizi

16.8.2013  9:17
Už v poločase nedělního zápasu, ve chvíli, kdy sice za stavu 0:2 ještě vůbec nebylo jasné, zda Hradec na svém stadionu opět prohraje, zkušenější zvýšili hlas. Po druhém poločase, kdy se na skóre...  celý článek

Byl jsem na tom špatně fyzicky, řekl Hochmeister po zahozené penaltě

30.7.2013  9:05
Hradecký obránce Radek Hochmeister se mohl stát prvním střelcem týmu v novém ročníku Fotbalové národní ligy. Jenomže na začátku 2. poločasu derby s Pardubicemi neproměnil pokutový kop.  celý článek

Snad nikdo neřekne, že jsme to Plzni pustili, doufá hradecký kapitán

31.5.2013  12:00
Svým výkonem může hradecký Radek Hochmeister přispět k tomu, že Sparta, za niž hrál od deseti, získá mistrovský titul. Pokud se tak stane, přijde o něj Plzeň, kde působil také. "A kde znám snad...  celý článek

Hned za rok se chceme vrátit, hlásí po sestupu kouč i kapitán Hradce

26.5.2013  21:33
Jen několik set metrů dělilo v neděli večer v pražských Vršovicích týmy, které si prohodily pozice v první a druhé fotbalové lize. Zatímco Bohemians 1905 slavili v Ďolíčku návrat do nejvyšší...  celý článek

Na jména soupeřů se dívat už nedá, ví hradecký obránce Hochmeister

14.5.2013  8:22
Tři kola před koncem 1. ligy hradecký fotbalista Radek Hochmeister přiznává, že čas na záchranu se rychle krátí. Přesto stále věří, že Hradec může nejvyšší soutěž pro příští sezonu udržet.  celý článek

Hradec - Dukla 0:3, domácí selhali po půli a fanoušci vyháněli kouče

21.4.2013  15:42, aktualizováno  19:00
Fotbalový Hradec Králové se potápí, ve 24. kole v jednom z existenčních zápasů podlehl pražské Dukle 0:3 a zůstává předposlední. Po vyrovnané první půli hru po přestávce ovládli hosté, dali tři...  celý článek

29.11.2012  8:59
Jeden rozhodčí zahájil druhý poločas, ačkoliv na hřišti ještě nebyli všichni fotbalisté. Druhým omylem vyloučil jiného hráče. Nejpodivnější simulování předvedl ostravský brankář. Největší šanci...  celý článek

Slovácko - Hradec 1:1, skórovali jen stopeři, manko doháněli hosté

27.10.2012  18:53
V souboji Slovácka s fotbalisty Hradce Králové skórovali jen stopeři. Na trefu domácího Jana Trousila z prvního poločasu odpověděl po přestávce Radek Hochmeister. Hradečtí tak získali ve 12....  celý článek

Kam se mnou pořád chodíš? Ordoš si zvyká na život s osobními strážci

16.10.2012  8:19
Osmigólový střelec z Olomouce Michal Ordoš si vydobyl výsadu, o níž nestojí: má lepší osobní ochranku než prezident republiky Václav Klaus. Jak si tahoun fotbalové Sigmy poradí s celoplošnou...  celý článek

Disciplinárka prošetří řádění fanoušků při derby i v duelu v Olomouci

4.10.2012  17:24
Disciplinární komise fotbalové asociace zahájila řízení se Slavií kvůli chování diváků v derby se Spartou. Projedná i výtržnosti brněnských fanoušků při utkání v Olomouci.  celý článek

23.5.2012  8:59
Dělovka do šibenice, nebo chytrý oblouček? Střela přes hlavu, či nádherná bomba z voleje? A co sólo přes celé hřiště? Během sto dvanácti jarních zápasů ve fotbalové lize padlo 285 branek, z...  celý článek

Marodi Hořava s Petrem už hrají fotbal, zatím jen v béčku

7.5.2012  10:14
Po dlouhých pěti měsících si zahráli mistrovské utkání fotbalisté Sigmy Tomáš Hořava a Jakub Petr. Zatím pouze za třetiligovou rezervu, navíc v zápase, který juniorka s béčkem Zlína prohrávala...  celý článek

Boj o záchranu se zúžil. Z Baníku sálá touha, zato Bohemians pochybují

10.4.2012  15:29
Boj o záchranu ve fotbalové lize se šest kol před koncem zúžil na tři týmy. Viktoria Žižkov, Baník Ostrava, Bohemians 1905 - jeden z nich bude hrát nejvyšší soutěž i v příštím ročníku, další dva...  celý článek

Faul to nebyl, zlobili se hradečtí hráči po penaltě

10.4.2012  6:01
Jeden hradecký obránce byl naštvaný, že se po jeho zákroku kopala penalta - podle jeho názoru neoprávněně. Druhý k tomu přidal celkové rozladění z toho, jak zápas řídili rozhodčí, což na konci...  celý článek

Hochmeister trefil šibenici, k bodu však Hradci nepomohl

20.2.2012  10:02
Za Liberec dřív hrával, teď ho málem potopil. Hradecký stoper Radek Hochmeister v 83. minutě sobotního utkání na stadionu U Nisy parádní trefou z dálky do šibenice snížil na 2:1. Vyrovnat však...  celý článek

Mistr zvládl bláznivý mač, lídr se o body bál. Fandové Baníku se rvali

18.2.2012  21:17, aktualizováno  20.2 20:08
Vítězství favoritů, rvačka ostravských chuligánů s boleslavskými pořadateli, pokračující střelecká forma jabloneckého Davida Lafaty... V Česku začala jarní část fotbalové ligy. Vedoucí Sparta po...  celý článek

Liberec - Hradec 3:1, Severočeši se pustili za vedoucí Spartou

18.2.2012  17:52, aktualizováno  18:14
Fotbalisté Liberce zahájili jarní část ligového ročníku výhrou nad Hradcem Králové, který doma porazili 3:1. Neprohráli poosmé za sebou a pustili se tak za vedoucí Spartou, která měla po podzimu...  celý článek

Sestavu hradeckých fotbalistů na důležitý zápas mohou ovlivnit zranění

17.9.2011  10:07
Když se nedaří, tak změnit sestavu, nebo raději stále důvěřovat hráčům, kteří byli ještě poměrně nedávno zárukou úspěchu? Také tuto otázku si před nedělním důležitým prvoligovým utkáním s...  celý článek

Dukla Praha - Hradec Králové 4:0, domácí skórovali dvakrát z penalty

9.9.2011  17:40, aktualizováno  19:48
Oba týmy šly do předehrávky 6. kola fotbalové ligy s tím, že potřebují zastavit černou sérii tří porážek v řadě. A mnohem lépe se toto předsevzetí podařilo naplnit pražské Dukle, která na svém...  celý článek

Dozadu jsme silní, podobné fiasko nedopustíme, slibuje hradecký bek

16.8.2011  8:01
Není horšího momentu, když se snažíte o vedoucí gól a mezitím vám všechna snaha plyne pod rukama. Přesně tak se v nedělním zápase první ligy s Libercem museli cítit fotbalisté Hradce Králové....  celý článek

Dvořák: Vést první ligu je hezké, ale zatím to nepřeceňujeme

12.8.2011  9:52
Ještě nedostali gól a k tomu čtyři vstřelili. Útočníka fotbalového Hradce Králové Pavla Dvořáka a jeho spoluhráče čeká ve třetím kole první ligy další úkol. Zdolat Liberec s Nezmarem v obraně.  celý článek

Střelce Hochmeistera inspiroval ke krásné trefě kamarád Loučka

8.8.2011  10:04
Před zápasem v Teplicích si hradecký fotbalista Radek Hochmeister několikrát prohlédl gól, který den předtím vstřelil v odvetě Evropského poháru nizozemskému Alkmaaru jablonecký hráč Luboš...  celý článek

Hochmeister o obrovské šanci: Samotného mě překvapilo, že to nebyl gól

9.5.2011  10:06
Zdaleka nebyl Radek Hochmeister prvním hráčem Hradce Králové, který se v nedělním utkání s Teplicemi dostal do velké šance. Jenomže ta jeho ze 60. minuty zápasu vypadala gólově nejjistější.  celý článek

Plzeňskému záložníku Petrželovi vypršel trest. Chce se vrátit gólem

2.4.2011  12:06
Na jaře si zahrál jen v zápase s Hradcem Králové. Poté přišel trest kvůli šlápnutí na protihráče a plzeňský záložník Milan Petržela utkání Viktorie na Slovácku, se Spartou a s Českými...  celý článek

Chci věřit, že to bylo chvilkové zatmění, doufá hradecký kouč po debaklu

15.3.2011  13:13
Určitě v životě přijde hodně ještě těžších chvil. Přesto cestu na první trénink hradeckých fotbalistů po krutém nedělním debaklu 0:7 v Jablonci Václavu Kotalovi asi nikdo nezáviděl. Jít po...  celý článek

Plzeňského fotbalistu Petrželu předvolání na disciplinárku nejspíš nemine

28.2.2011  12:14
Disciplinární komise fotbalového svazu se s největší pravděpodobností bude zabývat prohřeškem plzeňského hráče Milana Petržely. Ten v závěru prvního poločasu ligového utkání s Hradcem Králové...  celý článek

© Copyright 1999–2014 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je součástí koncernu AGROFERT ovládaného Ing. Andrejem Babišem.