19 2015
Fotbalisté Unionu 2013 mají po dvou kolech ČFL plný počet šesti bodů, stejně jako Písek. Svěřenci trenéra Pavla Medynského týden po výhře 1:0 v Benešově uspěli i v souboji před vlastními diváky v Novém Bydžově, kde porazili 3:2 nováčka z Tachova. Podívejte se na video.

Západočeši přitom vedli v poločase brankami Hrdličky s Dvořákem 2:0, po změně stran se ale povedl domácím dokonalý obrat díky třem úspěšným trefám. Jejich autory byli Koštíř, Macháček a tři minuty před koncem Janouch.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Za půltuctový debakl v táborské premiéře sezony se omluvil svým divákům tým Jiren, jenž zdolal góly Dubského, Nečase a Bukače 3:0 exdruholigový Most. Tomu nepomohl k lepšímu výsledku ani s kapitánskou páskou hrající veterán Patrik Gedeon, jenž přišel letos v létě z prvoligové Dukly Praha.

Doma uspěla i Čáslav, porazila 3:1 tým Benešova, podobně jako Viktoria Žižkov. Před necelými osmi sty diváky zdolala 1:0 Převýšov gólem kanonýra Štočka.

Na vlastní půdě naplno bodovaly i Chrudim, jež porazila 2:1 Zápy, stejně jako Domažlice díky vítězství 3:2 s Brozany. Na pokraji porážky s Loko Vltavín stál dobrovický nováček, v nastaveném čase ale vyrovnal Kotyza střelou z trestného kopu a v penaltovém rozstřelu pak zvítězili Středočeši 5:3.

Výsledky 2. kola: Chrudim - Zápy 2:1 (1:0), Písek - Táborsko B 2:1 (1:1), Domažlice - Brozany 3:2 (1:1), Dobrovice - Loko Vltavín 2:2 (0:1), pen. 5:3, Žižkov - Převýšov 1:0 (1:0), Benátky nad Jizerou - Kolín 1:3 (1:0), Čáslav - Benešov 3:1 (0:0), Jirny - Most 3:0 (2:0), Štěchovice - Králův Dvůr 0:2 (0:0), Union 2013 - Tachov 3:2 (0:2).