12 2014
Fotbalisté Karlových Varů už jistě z České fotbalové ligy sestoupí. Když v rámci 31. kola přivítali druhé Jirny, právě hosté měli mnohem větší motivaci zvítězit. Stále jsou totiž ve hře o postup do druhé nejvyšší soutěže. Po tomto kole ztrácí na vedoucí Kolín už jen jediný bod. Podívejte se na video.

V lepší pozici je i přes remízu s rezervou pražské Sparty (1:1) vedoucí Kolín.

Svěřencům Radima Nečase totiž stačí v posledním kole porazit Horní Měcholupy, které už mají jistotu, že si v příští sezoně zahrají pouze divizi. A na ostatní výsledky by se tak nemuseli ohlížet. Jirny se naopak musí spolehnout nejen na sebe, ale i na klopýtnutí Kolína.

V duelu proti Karlovým Varům se dostaly do vedení ve 40. minutě. Jeden z hostujících hráčů precizně poslal balón po přímém kopu na hlavu Dubského, jenž překvapil karlovarského gólmana. Ten pak už jen vzteky nakopl míč.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Druhou trefu Jirny přidaly v 52. minutě. Domácí bek fatálně chyboval na hranici velkého vápna, důsledným napadáním balón získal Bukač, který se nemýlil a přízemní střelou stvrdil osmnácté vítězství týmu v tomto ročníku.

Výsledky 31. kola (33. hraného): Chomutov - Čáslav 3:1, Meteor Praha - Králův Dvůr 2:0, Strakonice - Chrudim 2:5, Kunice - Zápy 2:1, Roudnice nad Labem - Admira Praha 2:2, Karlovy Vary - Jirny 0:2, Horní Měcholupy - Domažlice 0:3, Sparta B - Kolín 1:1, Štěchovice - Převýšov 3:2.

Předehrávky 32. kola (34. hraného): Čáslav - Meteor Praha 1:2, Admira Praha - Chomutov 1:1.

1. Kolín 33 19 6 8 56:30 63
2. Jirny 33 18 8 7 59:37 62
3. Králův Dvůr 34 17 6 11 50:48 57
4. Chomutov 34 16 8 10 66:46 56
5. Chrudim 33 17 5 11 62:45 56
6. Sparta B 33 16 7 10 57:42 55
7. Čáslav 34 16 6 12 51:44 54
8. Domažlice 33 14 7 12 49:44 49