Česká republika - Polsko 4:2, konec zápasu
Česká republika: Drobný (46. Čech) - Kubica (68. Voříšek), Jiránek, Špiláček (46. Zápotočný)- Kobylík (46. Piták), Polák, Zelenka, Kováč, Urbánek - Vachoušek (46. Pospíšil), Baroš (80. Žůrek).
Polsko: Szyszko - Lewandowski, Glowatski, Nowak, Sznacner - Bartczak (83. Grzelak), Kowalski (46. Labedzki), Scherfchen (46. Mazurkiewicz), Lawa (76. Dziewicki)- Spizak, Wroblewski (71. Muszalik).
90
Zápas skončil, český tým vyhrál 4:2.
90
Nádherná akce na závěr. Střídající Žůrek unikl po pravém křídle, počkal si na nabíhajícího Zelenku, který si obloučkem vychutnal gólmana. Stav je 4:2.
74
Domácí se poprvé ujali vedení. Baroš odcentroval z místa pravého křídla, přetažený centr vrátil hlavou před bránu Pospíšil a nabíhající Jiránek hlavou překonal gólmana Szyszku. Stav je 3:2.
60
Po přestávce Poláci hru částečně vyrovnali, ale český tým je dál lepší, ač jeho převaha není tak znatelná jako v první půli.
54
Češi vyrovnali. Dravý průnik Zelenky zakončil přesnou střelou k tyči Baroš. Stav je 2:2.
46
Začal druhý poločas utkání, stav je 1:2.
Celý první poločas měl český tým převahu, ale v blízkosti pokutového území si nedokázal poradit s obranou Poláků, hře chyběl nápad. Nedařilo se útočníkům Barošovi ani Vachouškovi. Soupeř využil dvou brejků ke vstřelení obou gólů.
45
Skončil první poločas, stav je 1:2.
40
Poláci opět vedou. Po rychém brejku Lawa přistrčil míč nekrytému Spizakovi, který technickou střelou podél gólmana Drobného skóroval. Stav je 1:2.
36
Je vyrovnáno. Nebezpečnou střelu záložníka Poláka hostující gólman stačil jen vyrazit a pro Vachouška nebyl problém dopravit míč zblízka do odkryté branky. Stav je 1:1.
30
Domácí tým pokračuje v náporu, ale vyloženou šanci si ještě nevypracoval.
20
Po jednom z ojedinělých protiútoků Poláků se dostal k míči útočník Spizak a obloučkem přehodil vyběhnuvšího gólmana Drobného. Stav je 0:1.
15
Český tým má velkou převahu, hraje se stále na polovině Poláků. Během první čtvrthodinky domácí čtyřikrát nebezpečně ohrozili gólmana soupeře.