ČESKO 21 - ARMÉNIE 21

Přípravu na Německo

ČESKO 21 - ARMÉNIE 21 3:0 KONEC
90+3
Zápas skončil, Češi vyhráli 3:0, když perfektně zvládli první poločas, v němž nastříleli všechny góly. Po přestávce už výkon nebyl dobrý.
90
Sudí nastaví tři minuty.
84
Kalouda poslal na arménskou branku dlouhý centr, který nakonec skončil na břevně.

Nepřehlédněte

Česko 21: 1 Švenger - 6 Kúdela, 5 Cigánek, 7 Suchý, 3 Kubáň - 8 Dočkal, 2 Holek, 10 Střeštík, 11 Fillo - 4 Pekhart, 9 Jeslínek.
Náhradníci: 16 Petr, 12 Řezník, 13 Smejkal, 14 Gebre Selassie, 15 Rosa, 17 Kalouda, 18 Mičola.
Arménie 21: 1. Meliksetjan - 2. Khachataryan,3. Stepanjan, 4. Simonyan, 4. Mkoyan, 5. Mkoyan, 6. Yedigeryan, 7. Sahakyan, 8. Mkrtchyan, 9. Andrikyan, 10. Ghazaryan, 11. Balabekyan
Náhradníci: 12. Mkrtumyan, 13. Khachataryan, 14. Muradyan, 15. Meliksetyan, 16. Petrosyan, 17. Baraghamyan, 18. Nranyan.
Rozhodčí: Dejan Filipovič
82
Střeštík poslal dlouhý pas na Jeslínka, který tísněn obráncem běžel sám na branku, ale jeho střelu gólman chytil. Po dlouhé době to byla pěkná akce Čechů.
80
Český brankář Švenger nápadně kulhá, ale střídat už nemůže. Češi všechny možnosti už využili.
78
Čeští mladíci opět zaváhali v obraně, ale střelu Baraghamyana český gólman vykopl.
77
Zraněného Holka nahradil Gebre Selassie.
76
Po hrubé chybě Cigánka, kterého o míč obral Balabekyan, mohli hosté snížit. Hostující hráč utekl Cigánkovi i Kubáňovi a předložil Baraghamyanovi, který však z malého vápna českou branku překopl.
74
Ve druhém poločase hra hodně upadla, Češi už nepředvádějí pěkné akce, snaživí Arméni zase na zvrat nemají.
73
Holek byl odnesen an nosítkách a bude střídat. Na hřiště se chystá Gebre Selassie.
72
Holek dostal tvrdou ránu míčem do obličeje a musí být ošetřován.
70
Domácího Dočkala nahradil Mičola.
69
Žlutou kartu dostal hostující Khachataryan.
65
Po faulu Suchého střílel z přímého kopu Ghazaryan, ale trefil jen zeď.
63
Střídali hosté, Sahakyana nahradil Baraghamyan.
62
Do nadějné možnosti se dostal Mkrtchyan, ale českou branku z pravé strany těsně minul.
61
Jeslínek se probil do pokutovéno území, ale už se dostal ze střeleckého úhlu a poté se mu nepodařilo ani odcentrovat.