Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Bohemians si v poháru zastříleli

20 2003
Čtyřmi góly se uvedl Jaroslav Kamenský v dresu Bohemians. Vysokou střeleckou produktivitou pomohl druholigovému týmu v utkání prvního kola Poháru ČMFS k postupu přes Hořovice. Divizní nováček úspěšně vzdoroval první poločas, po kterém byl stav nerozhodný 1:1. Ve druhé půli se Bohemians rozstříleli a skóre navýšili dalšími pěti brankami.

Stejně střelecky úspěšný jako Kamenský byl i Roman Bednář z Mladé Boleslavi, který se čtyřikrát trefil na hřišti divizní Dobrovice.

Po jednom gólu Mladé Boleslavi při vítězství 6:0 dali Boniatti a posila Grlič. Nováček druhé ligy Kladno vyhrál v Plzni nad domácí Doubravkou 3:1.

Utkání Vítkovická nemocnice - Dolní Benešov se neuskutečnilo. Vítkovická nemocnice nedala dohromady předepsaný počet hráčů. Nováček 1. A třídy, v němž hrají lékaři,
se k utkání nesešel a čeká ho pravděpodobně kontumace.

Výsledky 1. kola:
SK Hořovice - Bohemians Praha 1:6 (1:1), Senco Doubravka - SK Kladno 1:3 (0:1), FK Dobrovice - FK Mladá Boleslav 0:6 (0:3), FK Mutěnice - FC VMG Kyjov 4:1 (0:1), Rostex Vyškov - Hanácká Slavia Kroměříž 0:0 - 5:4 na penalty, Baník Albrechtice - Fotbal Třinec 2:0 (0:0), Český Těšín - Frýdek-Místek 2:0 (1:0), Kamenný Újezd - Tábor 0:3 (0:1), Týniště nad Orlicí - Hradec Králové 1:6 (0:4), Nový Bydžov - Náchod 0:2 (0:0), Lokomotiva Pardubice - Semily 1:1 (0:1), na pen. 4:2, Choceň - Letohrad 3:1 (1:1), Ústí nad Orlicí - AS Pardubice 1:3 (1:3), Český Dub - Admira/Slavoj 4:2 (1:1), Sibřina - Xaverov Horní Počernice 0:3 (0:2), Chanovice - Prachatice 0:3 (0:1), Vejprnice - Strakonice 1:1 (1:0), na pen. 2:4, Ždírec - Chrudim 1:0 (1:0), Stříbrná Skalice - Benešov 0:2 (0:1), Ovčáry - Roudnice nad Labem 1:0 (1:0), Kryry - Ústí nad Labem 3:7 (2:7), Litvínov - Varnsdorf 1:2 (0:0), Karlovy Vary-Dvory - Chomutov 2:2 (2:1) na
pen. 4:5, Kadaň - Most 0:4 (0:1), Trstěnice - Rakovník 1:3 (1:0), Třeboň - Sezimovo Ústí 3:1 (2:0), Klatovy - Střížkov 1:3 (0:2), Rumburk - Velim 1:4 (1:2), Vyšehrad - Kolín 0:1 (0:1), Libuš - Sparta Krč 0:2 (0:1), Čelákovice - Břevnov 2:1 (1:0), Velké
Karlovice - SK Hranice 1:0 (1:0), Králová - Uničov 0:5 (0:1), Bludov - Zábřeh 1:3 (1:2), Horka nad Moravou - Prostějov 0:5 (0:1), Mokré Lazce - Hlučín 3:0 (1:0), Dětmarovice - Vítkovice 0:2 (0:1), Město Albrechtice - Rýmařov 3:0 (3:0), 1. Valašský FC - HFK Olomouc 0:4 (0:1), Lipová - Vysočina Jihlava 0:2 (0:1),  Třebíč - Znojmo 1:0 (1:0), Břeclav - Dolní Kounice 2:2 (1:1) na pen. 4:5, Dosta Bystrc - Poštorná 2:0 (2:0), Slavičín - Kunovice 3:4 (0:3), Morkovice - Drnovice 1:4 (0:3), Uherský Brod -
Bystřice pod Hostýnem 3:0 (1:0), Hulín - Lipník 2:1 (0:1), Vítkovická nemocnice - Dolní Benešov nehrálo se.

Dvojice 2. kola Poháru ČMFS (22. a 23. července):
Střížkov - Sparta Praha, Benešov - Tábor, Mokré Lazce - SFC Opava, Město Albrechtice - Vítkovice, Baník Albrechtice - Baník Ostrava, Vítkovická nemocnice/Dolní Benešov - Český Těšín, Lokomotiva Pardubice - FK Jablonec 97, Ovčáry - Varnsdorf,
Mutěnice - 1. FC Brno, Dosta Bystrc - Třebíč, Vyškov - FC Synot, Dolní Kounice - Drnovice, Strakonice - SK České Budějovice, Prostějov - HFK Olomouc, Český Dub - Slovan Liberec, Hradec Králové - Mladá Boleslav, Velim - Viktoria Žižkov, Choceň - AS
Pardubice, Sparta Krč - Chmel Blšany, Čelákovice - Xaverov Horní Počernice, Velké Karlovice - Tescoma Zlín, Uherský Brod - Kunovice, SK Kladno - Marila Příbram, Chomutov - Rakovník, Most - Teplice, Ústí nad Labem - Kolín, Hulín - Sigma Olomouc, Zábřeh - Uničov, Prachatice - Viktoria Plzeň, Třeboň - Bohemians Praha, Ždírec - Vysočina Jihlava, Náchod - Slavia Praha.

Momentka ze zápasu Ždírec - Chrudim (žlutá).

Autoři: ,






Tabulka ligy

Mužstvo Z V R P S B
1. Slezský FC Opava 5 3 2 0 14:6 11
2. Dynamo České Budějovice 4 3 1 0 10:4 10
3. Graffin Vlašim 4 3 0 1 9:6 9
4. Fotbal Třinec 4 3 0 1 5:3 9
5. FC Hradec Králové 4 2 1 1 7:7 7
6. FK Viktoria Žižkov 4 1 3 0 8:3 6
7. FK Pardubice 4 2 0 2 5:4 6
8. FK Olympia Praha 4 1 2 1 6:6 5
9. 1.SC Znojmo 4 1 2 1 4:5 5
10. 1. FK Příbram 4 1 1 2 5:5 4
11. Frýdek - Místek 4 1 1 2 3:4 4
12. FK Ústí nad Labem 4 1 1 2 5:9 4
13. FC MAS Táborsko 5 0 3 2 7:10 3
14. Baník Sokolov 4 0 2 2 5:7 2
15. FC Vítkovice 4 0 2 2 3:12 2
16. FK Varnsdorf 4 0 1 3 3:8 1

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze