GÓL BLŠAN, LAIBL 1:2. Náhradník Laibl okamžitě po příchodu na hřiště skóroval.
Znovu střídání v domácí sestavě: místo Bureše nastoupil Laibl.
84
Blšany vystřídaly, na poslední minuty Souradu nahradil Vladyka.
83
GÓL BRESCIE, E. FILLIPPINI 0:2. Velkoborský mohl svoji chybu odčinit, když se dostal ke střele z dvaceti metrů. Italský brankář však míč chytil a založil rychlý protiútok, ze kterého E. Filippini zvýšil na 2:0.
82
Hráči Blšan jsou nervózní, často kazí i jednoduché přihrávky. Teď se to stalo například Velkoborskému.
80
Hogena střídá v blšanském útoku Pešír.
80
Zákostelský se volejem ze strany snažil protlačit míč do branky, ale Castellazzi ho vyrazil.
76
Na druhé straně Velkoborský z hranice pokutového území vystřelil těsně vedle.
75
Nováčci v italském útoku mohli zařídit pojistku, ale Caracciolo na přihrávku Correy nedosáhl.
73
Za faul byl žlutou kartou napomenut domácí Šelicha.
71
Do třetice žlutá karta, tentokrát pro A. Filippiniho.
70
Další žlutou kartu za nesportovní chování dostal záložník Brescie Di Ana
69
Brescia podruhé střídá, namísto střelce gólu Del Nera přichází Uruguayec Correa.
66
Obránce Petruzzi se nechal odnést na nosítkách, ale za čárou rychle vyskočil a chtěl do hry. Za simulování dostal žlutou kartu.
65
Blšanští reklamují hru rukou v pokutovém území, ale rozhodčí nereagují.
64
Zákostelský poslal míč nůžkami přes hlavu směrekm k italské brance, ale střela nebyla dost razantní a gólman ji chytil.
59
GÓL BRESCIE, DEL NERO 0:1. Hosté se prosadili po akci z pravé strany, Kozminského centr na malém vápně prodloužil Del Nero k odkryté vzdálenější tyči Chvalovského branky.
55
Brescia střídá, na hřišti se mění dvě letní posily útočné řady italského týmu. Chilana Salgarda nahradil Caracciolo.
54
V posledním okamžiku vyškrábl italský brankář míč, který po Šelichově rohového kopu hlavou posílal do branky Hogen.
50
Devátého centr z přímého kopu proletěl těsně kolem branky Brescie, ale bránící ani útočící hráči se s ním nepotkali.
46
Začal druhý poločas, obě mužstva do něj nastoupila v nezměněných sestavách.
45
Skončil první poločas
45
Další šanci Šellicha pokazil, místo přihrávky nabíhajícím útočníkům sám střílel z 25 metrů vvysoko nad.
44
Šelichovu střelu z 20 metrů chytá brankář Castellazi.
43
O další rozruch se v dramatickém závěru poločasu postaral Hogen, rybičkou se vrhl po míči a hlavičkoval těsně vedle.
42
Z nemožné pozice od střídaček, téměř od půlicí čáry dokázal Bureš poslat Zbožínka do velké šance. Míč z přímého kopu se dostal až před brankou, kde Italové zachraňovali v poslední chvíli.
41
Na Vorlův centr do pokutového území žádný z blšanských hlavičkářů nedosáhl.
35
Následuje velká šance na druhé straně. Po akci na pravé straně Italové přenesli míč nalevo, kde byl úplně volný Kozminski. Polský fotbalista však ještě přihrál Del Nerovi, jenž sice dopravil míč do sítě, ovšem z ofsajdu.