Utkání 2. kola Poháru ČMFS, zápasy skončily.
90
Brno nakonec přestřelku v Mutěnicích zvládlo a vedení 4:3 už nepustilo.
90
Ligové týmy postupují v dalších zápasech: Sparta vyhrála v Sokolově 5:1, stejným výsledkem Mladá Boleslav v Libiši. Nejhorší tým ligy Liberec zvládl vítězně duel v Čáslavi, vyhrál 2:0. Teplice ve Vilémově zvítězily 4:0. O gól méně dala Plzeň v Klatovech.
90
Ostrava vypadla, prohrála ve Frýdku 0:2 Konec je i ve Velký Karlovicích, které podlehly Slavii 0:4. Dál jdou i Budějovice, které zvítězily v Horažďovicích 1:0.

89
V Sokolově domácí Salák nejprve snížil, ale Kolář vrátil Spartě čtyřbrankové vedení.
87
Teplice zvyšují na 4:0, ve Vilémově se trefil Hašek.
80
I Sparta dala čtvrtý gól, po faulu na Sylvestreho se k penaltě postavil sám francouzský záložník a pokutový kop proměnil. Sokolov - Sparta 0:4.
70
Slavia dala ve Velkých Karlovicích čtvrtý gól, svou pověstnou technickou střelou se parádně trefil Volešák. Slavia vede 4:0.
70
Brno se v Mutěnicích dostalo do vedení 4:3, po akci Hanáka s Pacandou se trefil Okleštěk.
70
Plzeň zvyšuje v Klatovech na 3:0, střelcem je Marek Jarolím.
67
Mutěnice vyrovnávají, dotáhly dvoubrankovou ztrátu a s Brnem to je 3:3. Gól dal po centru z levé strany zblízka Obal.
65
Sparta dala v Sokolově třetí gól, který vstřelil Limberský. Obhájce trofeje vede na hřišti druholigového týmu 3:0.
57
Mutěnice snižují opět na rozdíl jediné branky, brněnského gólmana Lejsala překonal Petr Bílek z penalty. Ta se pískala po faulu Kuncla.
55
Teplice ve Vilémově vedou 3:0, svůj druhý gól v zápase dal Gašparík, kterého do uličky vysunul Pavel Hašek.
46
Začaly druhé poločasy.
45
Skončily první poločasy, z ligových týmů se nedaří jen Ostravě, druhý tým tabulky nejvyšší soutěže prohrává ve Frýdku-Místku 0:2.
44
Liberecký Bejbl levačkou od postranní čáry centroval, ale k překvapení všech hráčů i fanoušků v Čáslavi míč zapadl do branky. Liberec vede 2:0.
42
Libiš snižuje proti Boleslavi na 1:5, penaltu proměnil Pochman.
41
Slavia zvýšila ve Velkých Karlovicích na 3:0. Svoji druhou branku v utkání vstřelil Gaúcho.
41
Plzeňské vedení v Klatovech zvýšil Trapp po akci Psohlavce.
38
Teplický Doležal si připisuje další přihrávku na gól, střelcem bvyl Gašparík. Teplice ve Vilémově vedou 2:0.
35
Boleslavský trenér Zdeněk Ščasný vstoupil do nového angažmá úspěšně, jeho svěřenci v Libiši vedou 5:0. V 16. minutě se trefil Rajnoch, o šest minut později Kalina, pak Kysela a během několika vteřin ve 33. minutě dvakrát Holub.
30
Další šok z Frýdku, domácí na Ostravou vedou už 2:0. Němec se dostal k odraženému míči a prostřelil všechno, co mu stálo v cestě.
29
Slavia už vede ve Velkých Karlovicích 2:0. Branku vstřelil Gaúcho.
27
Teplický stoper Lukáš naskočil na centr Doležala a hlavou poslal své mužstvo do vedení ve Vilémově.
24
Sparta na hřišti druholigového Sokolova vede už 2:0, autorem branky byl Slepička.
23
Brno opět vede o dvě branky. Tři jeho hráči překonali ofsajdovou past, běželi sami na brankáře, Okleštěk předložil Pacandovi, který skóroval do prázdné branky.
20
Po několika promarněných šancí se do vedení dostala také Slavia, úspěšným střelcem byl Šenkeřík.
20
Mutěnice snižují, po přízemním centru z pravé strany pohotovou střelou bez přípravy skóroval domácí Bubenko.
13
Brněnský útočník Wagner je při chutí, v Mutěnicích dal druhý gól. Polách rychle rozehrál standardní situaci, dal oblouček za obranu a Wagner přehodil gólmana.